Купити дерев`яні двері в Києві

Про нас

Столярні та погонажні вироби з дерева

з дерева

  Деревообробні майстерні "izdereva" упродовж трьох десятиліть роблять столярні вироби на замовлення з різних сортів деревини.

 

 

  Ми маємо власні виробничі площі, котрі знаходяться не далеко від столиці в м. Бровари Київської області та в м. Корсунь-Шевченківський Черкаської області.

  Ми пропонуємо наші послуги з виробництва виробів з дерева, як приватним особам, так і організаціям.

Основні види нашої продукції:

1)  Це дитячі, підліткові та для дорослих меблі в спальні кімнати з масиву ясеня, клена або дуба. З дуже давніх давен наш профіль - це не тільки дитячі багатоповерхові ліжечка з деревини твердих порід, а й арочні двері Київ. Всім нашим клієнтам надаємо послуги по збірці двоярусних і двоспальних ліжок, якщо вони не знають, як зібрати багатоярусні меблі самостійно. Ми освоїли всі тонкощі технології і зробили міжкімнатні дерев'яні двері на замовлення Київ та Україна, односпальні та двоспальні ліжка з масиву ясена в поєднанні з іншими сучасними матеріалами, кухні з дерева, дерев'яні сходи, кабінети, бібліотеки, барні стійки і будь-які інші вироби для дому з натуральної деревини..

2) Нами виготовлено безліч дверних полотен з натурального матеріалу, арочні двері міжкімнатні, дерев'яні вироби для спалень, меблі з масиву, вхідні двері з дерева в Києві. Особливо вишукано виконуємо комплексну обробку деревом кабінетів або бібліотек, в ресторанах, готелях і багатьох інших комерційних та приватних закладах... Крім усього іншого, ми готові виготовляти різні різьблені елементи будь-якого ступеня складності і роботи столярні під замовлення, попередньо погодивши їх з вами, дорогі наші замовники.

3) Окремим напрямком ми виділяємо роботу по виготовленню і далі реалізуємо покриття для підлоги з натурального дерева. Це паркетна дошка дуб з масиву, штучний і класичний паркет, або ж просто масивна паркетна дошка ясен. Звертайтеся, і ми допоможемо купити паркетну дошку високої якості за найкращою ціною.

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Morbi luctus. Duis lobortis. Nulla nec velit. Mauris pulvinar erat non massa. Suspendisse tortor turpis, porta nec, tempus vitae, iaculis semper, pede. Cras vel libero id lectus rhoncus porta. Suspendisse convallis felis ac enim. Vivamus tortor nisl, lobortis in, faucibus et, tempus at, dui. Nunc risus. Proin scelerisque augue. Nam ullamcorper

Maecenas ullamcorper, odio vel tempus egestas, dui orci faucibus orci, sit amet aliquet lectus dolor et quam. Pellentesque consequat luctus purus.

Nunc et risus. Etiam a nibh. Phasellus dignissim metus eget nisi.

 

 

To all of you, from all of us at Magento Store - Thank you and Happy eCommerce!

izdereva
З повагою!