Купити дерев`яні двері в Києві

Двоярусне ліжко Атлантида з масиву ясена

Інші зображення

Двоярусне ліжко Атлантида з масиву ясена

Залишіть відгук про цей товар першими

30 000 грн

Короткий огляд

   Оригінальний виріб! Авторські фотографії! Це стильне двоярусне ліжко з ясена (масив) розроблене і створене в Америці майстрами штату Невада. Популярність цієї моделі серед споживачів Сполучених Штатів наштовхнула нас на думку створити її точну копію і запропонувати на ринку дитячих меблів в Україні.


 

Деталі


               Модель ліжка "Атлантида


        Купити двоярусне ліжко Атлантида

      без пари ящиків для білизни                  

                     30000   гривень

              

       2 висувних ящики на колесах -

                       1500      гривень 

        Конструкція з ящиками

      на меблевих колесах -

                       31500    гривень                  

                       

        Розмір спального місця -

      (можливо вносити зміни за бажанням)

                    80 * 190   см   нижній ярус

              80 * 190   см    верхній ярус

 

         Пропонуємо модель  "Атлантида" -


        З вільхи ця модель не виготовляється

      Масив ясена (клен)   30000   гривень

      масив дуба           +30%    до вартості

   Пропонуємо лак від "Hesse"

    (Німеччина, напівмат.) 

    У вартість входить  акриловий  прозорий лак 

(колір натур. дерева  без окислювача та запаху)

     Вартість тонування (Німеччина

        "Lutophen" від "Herlac"

         Обговорюється додатково _  Рал,

    (вишня, горіх, слонова кістка, венге, тощо).

    Лак на водній основі

    "ірком" (Україна)

    Не радимо цю модель обробляти лаками

     з низькою вартісю... (Україна, Польща, Латвія...).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                           

                                             

            

   


   На цих фотографіях перед вами унікальний витвір з ясена (масив), що створений вмілими руками наших столярів за попереднім замовленням. Це оригінальні знімки, та існуюче в дійсності двоярусне ліжко в Україні з масиву ясена першого сорту. Випущено воно на нашому виробництві поки в єдиному екземплярі. Це відносно дорогий продукт в загальній лінійці товарів з дерева для дитячих спальних кімнат. Але знизити вартість не маємо ні найменшої можливості. Посудіть самі... Щоб виготовити дерев'яні вироби для дитячої спальної кімнати подібної якості, доведеться використати п'ять квадратних метрів високоякісного двостороннього меблевого щита з масиву ясена. Щоб нашому читачеві стало ясно, пояснимо, що з подібної кількості деревини можливо виготовити пару двоповерхових ліжок моделі «Каріна люкс» з огорожами по периметру відразу на двох ярусах. Відповідно зі збільшенням використовуваної деревини збільшується прямо пропорційно і кількість оброблюваних площин та витрата шліфувальних разом з лакофарбовими матеріалами. Якщо ви згодні з нашими доводами, то додамо вам і останній аргумент. Часовий відрізок для виготовлення подібного ліжечка для дітей дорівнює часу, який витратять два високо кваліфікованих столяри на створення трьох ліжок моделі «Карина люкс» з огорожами периметрів на обох ярусах. Сукупність усіх перерахованих вище факторів і складе ту суму, яка повинна відшкодувати витратну частину і відповідно наповнити дохідну. Станом на сьогоднішній день вартість зафіксована на такій висоті (дивіться таблицю характеристики товару). Ціноутворення на столярні вироби на замовлення моделі «Атлантида», а втім, як і на всі інші наші спальні меблі, залежить від двох основних причин. Глобально - це економічна і політична ситуація в країні, що впливає на споживчий попит і на купівельну спроможність. Друга - основна причина! Це курс валюти на той чи інший день або місяць. У кожному нашому творінні існує імпорт залежна складова: фурнітура, інструмент для виготовлення, лакофарбові та шліфувально-абразивні матеріали, багато іншого .... За останні роки нам раз у раз доводиться змінювати вартість на наші меблі, підвищуючи з «сумною» регулярністю через кожні кілька місяців на кілька сотень гривень ціну на більшість моделей. Величезне бажання від наших клієнтів, щоб це скоріше зупинилося - прийшло до логічного завершення хоча б на кілька десятиліть. У висновку міркувань на цю тему хочеться зробити підсумок, що підвищення цін на універсальні трансформери - це вимушені заходи. Ми не прагнемо слави декларувати себе виробниками з незгасним апетитом і не бажаємо, щоб люди відчували в собі дискомфорт і сумнівалися в своїй спроможності, знайомлячись з цінами на вироби нашої деревообробної майстерні. 

   Кілька слів про те, що являють собою столярні вироби на замовлення з назвою «Атлантида». Сама назва є даниною подяки її далеким «родичам» з іншого континенту. Це унікальна модель. Витончені форми ніжок, відсутність на лицьовій стороні видимих деталей кріплення і фурнітури, видима і неповторна текстура масиву ясена на широко-площинних деталях, стиль і дизайн. Все це підкреслює особливу індивідуальність і, навіть можна сказати, вишуканість цього ліжечка. Його форми впишуться в обстановку навіть самих елітних особняків і фешенебельних пентхаусів. Завжди з трепетом ставимося до наших дітищ і занепокоєнням до якості продукції. Тільки таке ставлення у виробництві дозволить бути впевненим в тривалому терміні експлуатації наших ліжок. Дуже хочеться усвідомлювати, що люди відчувають тільки позитивні емоції при користуванні ліжок, створених майстрами деревообробної майстерні «здерева». Будемо раді, якщо у вас виникло бажання згодитись на маленьку подорож до нас на виробництво і придбати двоярусні ліжка Київ моделі «Атлантида» або будь-яке інше, котре прийде до смаку.

  З найкращими побажаннями, колектив майстерні «здерева».

05.04.2017.

  

 

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .