Купити дерев`яні двері в Києві

Купити двоярусне ліжко в Києві Каріна

Інші зображення

Купити двоярусне ліжко Каріна посилене

Залишіть відгук про цей товар першими

15 000 грн

Короткий огляд

    Оригінальна фотографія вироба. Авторське фото. Високоякісні та довговічні двоярусні ліжка з дерева (масив ясена) оброблене лаком «Hesse» виробництва Німеччини. Зі збільшенням перетину всіх деталей і вузлів конструкція витримує з легкістю навантаження загальною вагою в 300 кг десятиліття! ... Це і вплинуло на назву нашого чарівного ліжечка!...

Деталі

 

  Модель ліжка "Каріна" - посилений варіант

 

          Двоярусне ліжко Каріна посилене

   без висувних ящиків  -

                 15000  гривень

        Вартість пари ящиків для білизни

        на  меблевих   колесах -

                 1500   гривень 

         Купити двоярусне ліжко в Києві

  з 2-ма висувними ящиками -

                 16500   гривень

        Розмір спального місця -

         (можливо вносити зміни)

            80 * 190 см нижній ярус

            80 * 190 см верхній ярус

 

           Пропонуємо вибір -

          Вільха асив)  -   15000 гривень

         ясен і клен (масив)  +25 % до вартості

         дуб асив)          +50 %  до вартості

      Столярні вироби на замовлення 

   лак від "Hesse" (Німеччина, напівмат.)   

 У вартість входить  акриловий  прозорий лак 

(колір натур. дерева  без окислювача та запаху)

  Вартість тонування (Німеччина) 

        "Lutophen" від "Herlac"

      Обговорюється додатково 

    (вишня, горіх, слонова кістка, венге...)

    Лак на водній основі

    "ірком" (Україна)

   Любий колір входить до вартості.


    

    

 


  Ми створили дуже якісний і довговічний продукт. Популярна модель серед населення повинна відповідати всім стандартам і вимогам. Розуміючи це, наші співробітники з упевненістю стверджують, що «Каріна - посилена» має всі необхідні показники, які значно вищі за ті вимоги для дерев'яних меблів, що існують нині. Доробки конструкції для досягнення досконалості відбувалися якийсь час. Але остаточний результат був досягнутий не відразу. Той багаторічний безцінний досвід, завдяки якому і з'явилися на світ  столярні вироби на замовлення ручної роботи, з'явилися в результаті безлічі помилок і невдач, що привели до негативних наслідків. Як кажуть в світі: «Немає лиха без добра», або «Без праці не витягнеш і рибку зі ставка».

 На фотографії перед Вами зображення оригінального виробу. Ми дуже пишаємося тим, що вийшло в результаті праці наших майстрів. Відтепер конструкції трансформери з масиву ясена мають абсолютно бездоганний вигляд, та ідеальні пропорції. У ній важко знайти вади. Або вірніше сказати, що їх знайти зовсім не можливо. Нехай не відштовхує скептиків наша впевненість. Ми знаємо, що говоримо, так як за кожним нашим словом - вірна справа і конкретні вчинки. Наш виріб - це еталон якості і зразок для демонстрації. Твердо декларуємо, що подібні  столярні вироби з дерева здатні конкурувати з будь-якими аналогічними виробами виробників Європи, Азії та Америки. Твердість і краса текстури масиву ясена з лісових господарств України не має аналогів у цілому світі. Так, звичайно ж є деревина, яка виглядає незрівнянно і по міцності не поступається навіть каменю, але це не той випадок, де потрібно проводити порівняння. Адже не можна порівнювати красу морського заходу на скелястому тропічному узбережжі і серпанок в горах Карпат... Радий, якщо ви розумієте те, що не завжди є потреба пояснювати словами. Досить лише подивитися, і якщо ви є цінителем виробів з натуральних матеріалів, стане все ясно.
   Неповторна деревна текстура, кропітка праця умілих людських рук, що полюбилися багатьом людям модель, якісна фурнітура і унікальний меблевий лак від передових виробників хімічної промисловості Німеччини - це все створює ту гармонію, про яку складають легенди. І без зайвої скромності нам хочеться донести всім читачам, що саме багатоярусні ліжка з дерева "Каріна"  є легендарною моделлю. У такому варіанті, який демонструють фотографії, це ліжко можна назвати ідеальним виробом. Ідеальність її не тільки в супер якості і в бездоганності форм. У посиленому варіанті виконання це ліжко можливо використовувати на будівельних майданчиках. Для відпочинку будівельників воно підходить якнайкраще. Якщо ж власників будівельних майданчиків не влаштовує часткове використання ліжка тільки в нічний час, нашими клієнтами запропоновані креативні рішення. Дерев'яні двоярусні ліжка Київ можна використовувати, як будівельні ліси. В цьому випадку часткове використання не стане причиною роздратування власників об'єкта. Максимальне завантаження будь-якого обладнання завжди сприяє поверненню вкладених коштів в найкоротші терміни. Багатоцільове використання дерев'яних меблів в побуті і в промисловості актуально протягом останніх десятиліть. Нам відомо безліч подібних фактів. Більш детальну інформацію про них ви зможете знайти на сторінках інформаційного блогу сайту izdereva.kiev.ua, або в описі інших моделей багатоярусних ліжечок, що випускаються на нашому виробництві. З будь-якого роду скептиками і їх можливою негативною реакцією ми завжди готові вступити в дискусію. Ряд відео матеріалів та фото завжди зберігаються в наших архівах для спростування колючих випадів і звинувачень нас у брехні. Якщо повернутися на деякий час назад, ми відчували себе навіть злегка не по собі від подібної інформації, але це була лише перша реакція. Тепер же на це ми дивимося зовсім інакше. Всі наші співробітники відчувають почуття гордості і морального задоволення від того, що наша продукція універсальна до фантастичних прикладів ...

P.S.   

Кілька слів про майбутнє придбання. Вам подобається все, що ви бачите, вам до душі, все що ви прочитали і почули. І ось настав вирішальний мить і ви вже схильні до думки купити двоярусне ліжко в Києві "Каріна" у посиленому виконанні з масиву ясена в деревообробної майстерні в с. Росава Миронівського району Київської області. Не хвилюйтесь зайве - в цьому немає необхідності. Це правильне рішення і Вам ніколи про це не доведеться пошкодувати!

14.12.2016.

  

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .