Купити дерев`яні двері в Києві

Дитячі ліжка двох'ярусні "Вінні Пух"

Інші зображення

Ліжечка "Вінні Пух"

Залишіть відгук про цей товар першими

12 000 грн

Короткий огляд

  Найбільш прості та надійні ліжка двоярусні "Вінні Пух" з натурального дерева робляться нами вже багато років. З упевненістю стверджуємо, що тільки дерев'яні двоярусні ліжка зможуть прослужити десятки років. Не намагайтеся використати меблі для сну з інших альтернативних матеріалів, щоб не відчути розчарування за марно витрачені грошові кошти.

Деталі

 

                           Купити двоярусне ліжко Вінні Пух


       Двоярусне ліжко "Вінні Пух" 

       без висувних ящиків  -

        12000    гривень

        Вартість висувних ящиків

        на  меблевих коліщатах -

        2500      гривень

        Трансформер-ліжко "Вінні Пух"

        з 2-ма висувними ящиками  -

       14500    гривень

        Розмір спального місця -

        (розміри можливо змінювати)

       80 * 190   см    нижній ярус

       80 * 190   см    верхній ярус

 

        Матеріал на вибір-

      Вільха (масив)   -  14000  гривень 

      ясен-клен (масив) + 25% до вартості

      дуб  (масив)    + 50%  до вартості

       Меблі та дерев'яні двері на замовлення

       з нанесенням кольору та лаку-

      Натур. колір, вишня, горіх, білий,

      венге, слонова кістка, яблуня... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   На зображенні перед вами класичне двоярусне ліжко з натурального дерева. Забарвлення виробу здійснювалося щільним непрозорим лакофарбним матеріалом, і тому фактично не трапляється нагоди сказати з упевненістю з якого виду дерева створено це  чудове двоповерхове ліжко. Таке подання подібного виду дитячим меблям для спальних приміщень має місце бути. Дуже часто батьки замовляють арочні двері міжкімнатні в Україні для дитячих спальних кімнат та двоярусні ліжка в яскравих різнокольорових тонах, акцентуючи тим самим увагу на особливу атмосферу в дитячій кімнаті. Колірна гамма може бути найрізноманітнішою: строкатість веселки, кольору світлофора,  поєднання фарб запозичені з казок або мультиплікаційних сюжетів, тони пір року і багато що інше. Але просимо вас пам'ятати завжди про те, що будь-який зовнішній образ завжди є лише доповненням до основного вмісту будь-якого ліжка. Головне, щоб яскрава зовнішність не затьмарила приховану фальш і хто-небудь той, що купив невідомо що не отримав розчарування, почавши використовувати подібні ліжка двоярусні Вінні Пух за призначенням.  Згадайте, адже в кожному тістечку або цукерці головне - це, звичайно ж, начинка. Із цього приводу існує безліч іронічних жартів, анекдотів і куплетів в народному фольклорі, які передаються з вуст у вуста. Не "попадіться на гачок", купивши комплект яскраво забарвлених деталей. Багато товару на ринку, який ледве дотягує своєю життєздатністю до останніх днів гарантійного терміну і тут же робиться непридатним на подібності кисломолочних продуктів. Перед придбанням дерев'яних меблів або меблів з інших матеріалів скористайтеся консультацією третіх незацікавлених осіб. Незалежний експерт в короткі терміни допоможе визначитися з вибором, відмітивши усі акценти, переваги і недоліки необхідного для  вас товару.   Заручіться підтримкою потрібного фахівця заздалегідь. Інформація з мережі може бути теж дуже корисна, але є ризики стати жертвою неправдивих проплачених відомостей, сприяючи збагаченню нечистих на руку ділків, торгашів і шахраїв. Пропонуємо детальніше зупинитися на вмісті будь-якого з дерев'яних ліжок для будинку. Головне - це матеріал і фурнітура. Саме ці два чинники впливають на тривалість експлуатації. Кожне двоярусне ліжко має бути дуже міцним і дуже стійким. Від цього залежить життя і безпека дитини або декількох дітей. Усвідомивши це, ви не станете недооцінювати важливість правильного вибору. Матеріал, використаний при створенні багатоповерхових спальних конструкцій, має бути тільки високої якості. Ми рекомендуємо звернути увагу на масив твердих порід.  

   Дуже хороші двоповерхові ліжка та арочні двері міжкімнатні в Україні виходять з натурального клена, ясена та дуба. Ціна їх буде висока із-за дорогої вартості сировини. Не варто засмучуватися, якщо можливість сімейного бюджету обмежена. Відомо, що ліжка двоярусні "Вінні Пух" з масиву вільхи цілком успішно використовуються десятиліттями у багатодітних сім'ях. Одним з недоліків вільхових двоярусних ліжок є втрата зовнішнього вигляду упродовж перших років експлуатації. Вагові навантаження дещо нижчі, ніж у аналогічних меблів з масиву твердих порід деревини.

   Вподобаний усім дітям герой мультиплікаційного фільму "Вінні Пух пригоди" з часів Радянського Союзу лідирує серед казкових героїв. Його невитіюватий образ ліг в основу створення безлічі брендів в товарах для дітей. Від солодощів, посуду і постільної білизни - і ось, як ми бачимо, і дитячі ліжка двоярусні тепер носять назви на честь cлаветного ведмедика Вінні Пуха.  Навряд чи міг багато часу тому Алан Олександр Милн уявити, що плюшевий ведмедик його сина Крістофера Робена житиме віки в мільйонах сімей багатьох народів планети.

  Кожне наше виріб для дитячої спальні, як і арочні двері в Києві робляться в індивідуальному порядку за попереднім замовленням. До зовнішнього вигляду цієї моделі є можливість додати різного типу обгороджування виходячи з потреб замовника. Розміри варіюють по вашій необхідності. Усі деталі обмовляються заздалегідь. Двоярусне ліжко моделі "Вінні Пух" популярне у батьків різного віку і, повинні ми помітити, що воно викликає бурю захвату у діточок. Бажаємо вам вдалих придбань.

 З повагою, "іzdereva"
 

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .