Купити дерев`яні двері в Києві

Двоярусне ліжко "Лондон"

Інші зображення

Двоярусне дерев'яне ліжко "Лондон" (посилене)

Залишіть відгук про цей товар першими

15 000 грн

Короткий огляд

  Авторське двоярусне дерев'яне ліжко з масиву створене на нашому виробництві. Цей якісний виріб був спроектований на базі популярної моделі "Лондон". Колегіальним рішенням робочого колективу майстрів були додані деякі зміни і поправки  в конструкцію ліжечка. Ось що з цього вийшло - Вам судити!...

Деталі

 

                        Купити двоярусне ліжко "Лондон" (посилений варіант)

 

      Ліжка двоярусні ціна

     без ящиків, що висуваються -

                     15000 гривень

     Вартість висувних ящиків 

на меблевих коліщатках - 

                       1500 гривень 

      Ліжка двоярусні ціна 

      з 2-мя висувними ящиками - 

                       16500 гринвень

      Размір спального місця -

     (можливо вносити зміни)

     80 * 190 см та 90 * 200 см нижній ярус

  120 * 190 cм та 140 * 200 см верхній ярус

 

         

     Матеріал на вибір -

 

   Вільха (масив)  -   15000 гривень

ясень та клен (масив)  + 25% до вартості

  дуб  (масив)     + 50% до вартості

      Двоярусні ліжка Київ 

     забарвлюються з нанесенням лаку - 

   Натуральний колір деревини, горіх,

   білий, венге, слонова кістка, вишня... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


   

 


 

  Співробітниками деревообробної майстерні створено добротне дерев'яне двоярусне ліжко Лондон для відпочинку трьох осіб. Комфортне перебування для повноцінного відпочинку забезпечене двом дорослим і дитині. Якщо  двоярусне дерев'яне ліжко придбане виключно для діточок, кількість спальних місць збільшується до чотирьох. Верхній ярус є самостійним односпальним ліжечком  універсального типу. Його легко можна знімати і встановлювати знову на колишнє місце впродовж декількох хвилин. Досить двох дорослих людина і незначної кількості інструменту із стандартного домашнього набору.

  Універсальність верхнього поверху полягає в можливості експлуатації його для відпочинку людьми будь-якої статі, віку, ваги і різних політичних поглядів. Для відпочинку дорослих і чоловіків або жінок, літніх людей похилого віку рекомендуємо демонтувати обгороджування. Демонтаж перил або огорож під силу будь-кому, хто уміє тримати хрестоподібну викрутку в руках, і обережний в роботі з меблями із натурального дерева.  Подібні двоярусні ліжка Київ на три спальні місця універсальні також і в тому, що нижній поверх з успіхом може використовуватися самостійно рівно настільки, як і верхній (другий). Нами передбачена можливість установки різних варіантів обгороджувань нижнього ярусу на двоярусні ліжка Київ моделі "Лондон". Право вибору належить замовникові. Ми тільки виконуємо побажання і можемо дати декілька порад при необхідності, або якщо їх потребують. У більшості випадків ми намагаємося бути ненав'язливі. При перших дискусіях з потенційними майбутніми клієнтами ми даємо ряд рекомендацій. Про них ми детально пишемо в рубриці новин. Найголовнішою рекомендацією є прагнення переконати того кожного, що бажає купити двоярусне ліжко, зупинити свій вибір на виробах з твердих порід деревини.  Ми пропонуємо для вибору ліжка двоярусні з масиву ясена, клена і дуба. Характеристику кожного роду дерева легко знайти у розділі "блог" на нашому сайті. Вибираючи ту або іншу модель, усі покупці стикаються з тим, що кожне двоярусне дерев'яне ліжко, виготовлене измассива роду дерева клен, дуб або ясен, стає значно дорожче у вартості. Але не варто забувати і про те, що такі ліжка дуже і дуже міцні і життєздатні, стійкі до різних навантажень і нестандартних умов експлуатації. На фотографії Вам видно двоярусне ліжко Лондон з масиву ясена першого сорту. І найголовніше його достоїнство - це неповторна краса текстури, яку має ясен. Справжні поціновувачі натурального дерева завжди будуть схильні до вибору на користь меблів з благородного дерева, якими є ясен, клен і дуб.

  При погляді на цей дивовижний виріб, у вічі впадає дуже цікава, на нашу думку, драбинка. Над її зручністю, красою, оригінальністю і міцністю потрудилися наші досвідчені столяри. Сходи, передусім, несуть відповідальність за жорстку фіксацію верхнього і нижнього ярусу між собою. Кількість східців прямо пропорціонально висоті між поверхами, але при цьому завжди обумовлюється із замовниками. Ширина ступеня стандартна. Проступ же навпроти - б'є рекорди! Ви мало де знайдете таку проступ, якою володіє двоярусне ліжко Лондон - масив. Декоративні отвори у вигляді кілець на косоурах виконують роль дуже зручних поручнів для безпеки дитини. Батькам дуже подобаються такі сходи. Особливо вони залишаються задоволені після того, як дізнаються про те, що, їх міцність здатна переносити навантаження вагою в два центнери. Як завжди буває у нас, Ви маєте прекрасну можливість купити двоярусне ліжко в комплекті з двома висувними ящиками на меблевих колесах. Ящики виготовляються 100% з натурального дерева, лише для днища нами використовується двп. Готові приймати від Вас замовлення у буденні дні. 

З повагою "іздерева"Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .