Купити дерев`яні двері в Києві

Дерев'яне двоярусне ліжко

Інші зображення

Дерев'яне двоярусне ліжко "Манеж"

Залишіть відгук про цей товар першими

20 000 грн

Короткий огляд

   Оригінальна фотографія виробу. Авторське дерев'яне двоярусне ліжко "Манеж" з масиву клена, яке створене нашими майстрами. Ця модель була спроектована на базі популярного ліжечка «Каріна люкс». В результаті тривалих конструктивних суперечок і втілень в життя деяких сміливих рішень у нас вийшло ось така дерев'яна двоповерхова конструкція для дитячих спальних кімнат з максимальною висотою огорожі для безпеки Ваших малюків.

Деталі

 

          Пропонуємо Вам замовити двоярусне ліжко "манеж"


      Двоярусне ліжко ціна

    "Манеж" без висувних ящиків  -

                   20000      гривень

      Вартість висувних ящиків

     на  меблевих коліщатах -

                   1500         гривень 

      Двоярусне ліжко ціна

    з 2-ма висувними ящиками -

                    21500       гривень

        Розмір спального місця -

      (можливо вносити зміни)

              80 * 190 см  верхній ярус

          80 * 190 см  нижній ярус

 

         Матеріал на вибір -

 

        Вільха (масив) -  8200 гривень

ясень - клен (масив)  + 25% до вартості

   дуб  (масив)         + 50% до вартості

 

         Замовити двоярусне ліжко

        забарвлене в колір -

    Натуральний колір дерева, горіх, 

   вишня, білий, венге, слонова кістка... 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

    Модель «манеж» - авторська розробка і авторський оригінальний виріб. В основу був вкладений задум максимально убезпечити немовлят від падіння з висоти. Дуже висока огорожа по периметру кожного з ярусів, огорожа сходів на другий поверх, кількість і ширина ступенів зробили цю модель найбезпечнішою для використання навіть дітьми у віці від одного року і вище. Це унікальне і надійне двоповерхове ліжко зроблене з масиву клена самого вищого сорту - дуже міцне і красиве дерево. Оригінальність текстури клена, його неповторний тон підкреслені нанесеним на виріб високоякісним двокомпонентним акриловим лаком виробництва Німеччини «hesse lignal». Цей лак відноситься до зносостійких лакофарбових рідин з потужною опірністю до стирання за рахунок підвищеного відсотка твердих частинок. Лак не окислює деревину, що не створює відтінок виробу схожий з кольором надкушеного яблука! Найголовніша його характеристика - відсутність будь якого неприйнятного хімічного запаху вже на другу добу після обробки виробу. Безліч батьків надають особливу увагу, турбуючись про відсутність токсичності виробу. Сміємо Вас запевнити, будь-яке двоповерхове ліжко майстерні «іздерева» має найнижчі показники токсичності. Вартість лаку говорить про його відповідність всім вимогам і допускам. Особливу увагу просимо Вас звернути на міцність огорожі. Кількість балясин і спосіб кріплення зборів на кожному ярусі дозволить витримати вагу при схилянні на неї відразу декількох дітей. Відстань між балясинами виключає можливість просунути голову і ніжку дитини і тим самим уникнути нещасного випадку. Висота між ярусами і загальна висота виробу - індивідуальні. Їх вказує замовник. Зовнішні габарити довжини та ширини на двоярусні ліжка Київ стандартні. Вони залежать від розмірів використовуваних матраців. Для замовлень будь-яких дерев'яних виробів рекомендуємо всім мешканцям міст України звертатися до виробників безпосередньо. І пам'ятайте про головне - вітчизняна продукція в нинішній час має безліч переваг над імпортними виробами. 

   Для Вас представлена двоярусне ліжко фото якого зроблено з оригінального виробу. Наш основний вид діяльності - це виробництво виробів для дому, побуту та інтер'єру з натуральної деревини. Меблі, предмети побуту, декор і багато іншого завжди притягували і притягують увагу безлічі людей. Такі товари виробляються серійно або на замовлення. Останні роки ми спеціалізуємося на створенні дитячих меблів для сну. Це двоярусні ліжка Київ, односпальні та двоспальні ліжка для дорослих і людей похилого віку, зроблені з масиву твердих порід і деревини середньої твердості. Діапазон цін передбачає можливість співпраці із замовниками з диференційованими фінансовими можливостями. В асортименті є ліжка за соціально доступними цінами, ліжка з середньо ринковою ціною і елітна продукція для vip клієнтів. Велика частина випущеної продукції відрізняється індивідуальністю від подібних товарів на меблевому ринку України. 

   Докладено чималих зусиль для створення власного відмінного від інших почерку, що дуже подобається замовнику. Авторський дизайн - це спільні ідеї майстрів і споживчий погляд клієнтів, що об’єднані в одне єдине ціле. Ще має місце вплив на остаточний вигляд меблів можливість промислового обладнання та сировинна база (мова йде про деревину, використовуваної для роботи). Близькість до столиці України дає нам прекрасну можливість представляти наші двоярусні ліжка Київ для підлітків, дорослих і дітей. Вже безліч сімей в місті і його околицях користуються нашими ліжками довгі роки. Географія розповсюдження наших ліжечок досить широка. Усі обласні центри нашої України, Автономна Республіка Крим, Росія, Білорусія, Москва, Болгарія - всюди дерев'яне дитяче двоярусне ліжко фото, створене майстрами в столярній майстерні села Росава Миронівського району Київської області, дарує радість і мирний сон дітлахам і спокій їхнім батькам. Акцент на безпеку дитини під час сну і під час переміщення по ліжечку робить наші вироби затребуваними у молодих батьків.   І ось саме час для Вас замовити двоярусне ліжко моделі "Манеж" для своїх улюблених дітлахів.

З повагою «іздерева» 

            09.10.2016.

 

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .