Купити дерев`яні двері в Києві

"Марія" купити двоярусне ліжко

Інші зображення

Купити двоярусне ліжко Марія

Залишіть відгук про цей товар першими

16 000 грн

Короткий огляд

   Оригінальна фотографія. Авторський виріб. Такі  дитячі столярні вироби на замовлення укомплектовані дуже міцними і зручними в експлуатації  сходами. Горизонтальні, широкі і часто розташовані східці забезпечують безпечне пересування малюка, а оригінальні поручні ефектно відрізняють модель "Марія" від інших дерев'яних двоповерхових ліжечок. Зверніть увагу на високі і надійні обгороджування по периметру.

Деталі

 

                                     Ліжко моделі "Марія"


         Купити двоярусне ліжко Марія

       без висувних ящиків  -

                       16000    гривень

        Вартість висувних ящиків

       на меблевих коліщатах -

                        1500       гривень 

         Купити двоярусне ліжко

      з 2-ма висувними ящиками -

                   17500     гривень

         Розмір спального місця -

       (можливо вносити зміни)

                      80 * 190   см    нижній ярус

             80 * 190   см    верхній ярус

 

               Пропонуємо вибір -

           Вільха (масив)  -     16000        гривень

  ясен та клен (масив)  +25%    до вартості

       дуб (масив)        +50%   до вартості

       Використовуємо лак від "Hesse" 

        (Німеччина, напівмат.)   

У вартість входить  акриловий  прозорий лак 

    (колір натур. дерева  без окислювача та запаху)

     Вартість тонування (Німеччина) 

        "Lutophen" від "Herlac"

         Обговорюється додатково _   Рал,

    (вишня, горіх, слонова кістка, венге...)

 

 


   


   


  

  Дуже велику схожість мають між собою універсальні трансформери "Каріна", та наша модель ліжечка з дерева на два спальні місця для дітей, підлітків з назвою "Марія". Різниця в зовнішньому вигляді не така значна на перший погляд. Але в експлуатації ліжко "Марія" має ряд значних переваг, ніж так вподобані усім вам дерев'яні спальні меблі в класичному виконанні з масиву вільхи або сосни. Для нашого з вами спокою за безпеку дитини створені оригінальні сходи на другий поверх. Цей важливий елемент меблів повинен відповідати відразу за декілька дуже важливих функцій. Спуск вниз і підйом вверх дитини має бути максимально зручний і безпечний, щоб уникнути травмування малюка або виникнення  іншого нещасного випадку. Для цього умілими руками майстрів були виготовлені чудові перила із зручними оригінальними поручнями і підвищеній міцності. Кількість східців на драбинці залежить від висоти конструкції в зібраному виді. Дуже часто ми пропонуємо право вибору замовникові і комплектуємо сходи вказаною нам кількістю східців.   Якщо можна так виразитися, то саме чудові сходи - це головна пам'ятка, яку має багатоярусне ліжечко моделі "Марія". Безліч тих, що бажають придбати дерев'яні меблі для дитячої спальної кімнати захоплено відгукуються про цю модель.  Монтаж сходів на будь-якому ліжечку універсальний. Він може бути двостороннім (сходи кріпляться як з лівої сторони, так і з правої). Фіксація ярусів в обох випадках однаково бездоганна. Вартість подібної моделі дещо вища, ніж у інших ліжечок саме із-за драбинки. З цієї причини столярні вироби на замовлення не є соціально доступними меблями для оселі. Але ось якщо такі двоповерхові ліжка презентувати у вигляді подарунка, скажімо, на новосілля або День Святого Миколая - ефект буває просто перенасичений від позитивних емоцій. У більшості випадків поява багатоярусного ліжка у будинку схоже зі святкуванням Нового Року. Це ми оповідаємо вам виходячи з особистого досвіду. Але бувають і абсолютно протилежні випадки.  З інших переваг, якими рясніє двоповерхове дитяче ліжко "Марія", хочеться виділити в окремий ряд його надійність, міцність елементів, що несуть, стійкість конструкції проти можливого перекидання, прекрасний естетичний вигляд і передбачувану безпеку для сплячої дитини.

   Придивіться уважніше до фотографії. Виразно видно на зображенні обгороджування нижнього ярусу, що виділяється на загальному фоні. Його висота дещо вищий за інші огорожі. Так зроблено на прохання батьків (замовників цього двох'ярусного ліжечка), оскільки повноправним власником першого поверху повинна стати дитина грудного віку. У обгороджуванні першого ярусу не завжди є необхідність. Ми пропонуємо простіший варіант комплектації вищезгаданої моделі за вартістю дещо дешевше, оскільки в ній буде відсутнє обгороджування нижнього ярусу. Усі створені на нашому виробництві  дитячі двоярусні ліжка Київ з дерева можуть бути по різному модифіковані на прохання замовників. Без усіляких виключень і у кожному окремому випадку ми чуйно реагуємо на ті або інші обставини при спілкуванні з потенційними покупцями нашої продукції. Індивідуальні замовлення - це наш профіль! Конвеєрні виробництва дерев'яних меблів для сну не можуть оперативно вносити зміни в конструкцію двох'ярусних ліжок. Зіткнувшись з таким підходом, багато покупців шукають виробників, у яких передбачений напрям для виконання одиничних, або індивідуальних замовлень. Усім відвідувачам нашого сайту ми пропонуємо купити двоярусне ліжко в Україні будь-якої моделі зі знижкою десять відсотків. Для цього необхідно вам послатися на інформацію, яку ви прочитали в цій статті. Якщо ж ви не обмежені в грошових коштах, ми запропонуємо вам обробити вибрані двоповерхові ліжка додатковим шаром лаку або що не-будь інше за бажанням. 

   З повагою "здерева"


Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .