Збираємося купити меблі з дерева для дитячої кімнати

 

  Двоярусне ліжко в Києві "Лондон"

  Мабуть, двоярусне ліжко в Україні - одне з найбільш емоційно насичених назв меблів: практично кожен, почувши це буденне, здавалося б, словосполучення, тут же знаходить кілька яскравих, часом несподіваних асоціацій. Хтось уявляє виснажливі підйоми в дитячому піонерському таборі, інші пускаються в міркування про економію простору, треті згадують, як в дитинстві на таких двоярусних ліжках вони грали в поїзд, корабель, автомобіль або джунглі. Однак багатство емоцій не полегшує вибору: навпаки, батьки визнають, що двоповерхові конструкції з дерева для дитячої спальної кімнати, або міжкімнатні арочні двері - самі «найважчі» предмет меблів, який їм коли-небудь доводилося купувати. Справа в тому, що вимоги безпеки до таких високих двоповерхових ліжок дуже суворі, в той час як вибір невеликий: дорослим доводиться викручуватися і перебирати десятки варіантів, щоб догодити і собі, і дітям. Втім, процедуру покупки можна полегшити, якщо заздалегідь визначити свої потреби та переваги. 

                             Виміряємо простір для установки конструкції

  Компактні двоповерхові трансформери з дерева - природний вибір для скромних невеликих кімнат, однак деякі моделі можуть відмінно прижитися і на великому просторі.
Почніть приготування до покупки з вимірювання дитячої спальні, гральної кімнати, вітальні. Врахуйте, що разом з довжиною стіни потрібно виміряти і висоту стелі. Часто покупці повертають дитячі двоповерхові меблі в Українї назад тільки через свою забудькуватість. Бажано, щоб між верхнім ярусом і стелею залишалося хоча б 60 см вільного простору. Так ви вбережете дитину від ненавмисного удару. Як правило, висота двоярусних конструкцій - від 170 до 185 см, тому виконати рекомендацію неважко.
  Що ж стосується вільного місця на підлозі, то тут варто пам'ятати те, якщо прості столярні вироби на замовлення для спальних кімнат в Україні не потребують великого простору. Багатофункціональні моделі з ящиками, що висуваються або стільницями, можуть зайняти набагато більше квадратних метрів, ніж ви припускали. 

                            Виберемо тип ліжка з двох ярусів для особистих потреб

  Більшості покупців відомі лише тільки деякі розбірні трансформери в Києві, Умані, Сороченцях... В основному, проте, останнім часом з'явилося безліч нових моделей: від простих «дощечок» до складних багатозадачних конструкцій - трансформерів. Базова модель двоярусного ліжка - одна з найбільш затребуваних - складається з двох ярусів, розташованих один над одним. Зустрічаються варіанти з широким нижнім «поверхом» і вузьким верхнім. Більшість базових моделей піддається розбиранню: якщо потрібно, двоповерхові вироби трансформери можна зняти і використовувати окремо.
Варіанти з бутоном (диван-ліжко з товстого матраца і дерев'яного каркасу) внизу і ліжком нагорі досить багатофункціональні і дозволяють використовувати бутон як дивана чи крісла днем. Крім того, в більшості моделей бутони можуть розкладатися, забезпечуючи додаткове спальне місце. Такі варіанти гарні в будинках, де нерідкі ночівлі гостей. Моделі L-подібної форми, початківці входити в моду, являють собою варіацію базового двоповерхового ліжка. Тут два спальних місця, однак, вони розташовані по-різному: верхня робоча площина складає з нижнім ліжком прямий кут. Якщо дивитися зверху, то можна помітити, що конструкція нагадує латинську «Л». Така конфігурація, укомплектована висувними ящиками і вбудованими стільницями, вимагає більше місця, проте вона стане відмінним вибором, якщо ви не обмежені питаннями вільного простору. Базова односпальна стандартна конструкція, «нижній поверх» якої залишається порожнім, тоді як на верхньому розташоване ліжко двоярусне, підкуповують своєю архітектурною гнучкістю. Внизу, на порожньому просторі, батьки вільні влаштувати куточок школяра, міні-дитячу з іграшками, поставити столик для малювання або ж обладнати гімнастичний майданчик. Односпальні варіанти для малюків нагадують базові столярні вироби на замовлення в спальні кімнати діточок, однак вони більш приземкуваті й зручні для дошкільнят. Як правило, нижні поверхи дитячих моделей обладнані міні-гірками, східцями, гойдалками або кільцями.
   З моделями для дітей молодшого віку схожі фантазійні двоспальні ліжка, дизайн яких відповідає певній, популярної у малюків темі: кораблі, замки, принцеси, розбійники, ... автомобілі, тощо. Ці ліжка трансформери з двох поверхів можуть бути як двоспальними, так і односпальними; вони також досить низькі, і часто мають у своєму розпорядженні гірки зі сходами. Односпальні двоповерхові трансформери для школярів відрізняються від дитячих варіантів тим, що замість ігрового простору на нижньому поверсі знаходиться навчальний так названий "кабінет". Такі моделі допомагають розташувати достатню кількість меблів на обмеженому просторі, залишивши в кімнаті місце для інших занять. Деякі ліжка двоярусні для школярів досить функціональні і можуть замінити повноцінний робочий куточок.
   Потрійні ліжка мають Л-подібну форму і відмінно підходять для сімей з трьома дітьми, чи ж для тих, хто часто залишає гостей з дітьми переночувати. Зазвичай третє спальне місце розташоване нагорі і приєднується до ліжка другого ярусу, утворюючи разом з ним прямий кут. Як правило, на вільному просторі під третім ліжком облаштовано сидіння, столик або шафа. Вирішимо, що нам потрібна двоповерхова дерев'яна конструкція. Залежно від віку дитини, батьки вільні вибрати ліжка двоярусні з вбудованими предметами: це може бути куточок школяра, тумба для зберігання білизни і одягу, гірка або кілька сходів, вхідні арочні двері, тощо... Якщо в сім'ї прийнято залишати гостей з дітьми на ніч, варто придивитися до моделей з бутонами. Для непосид краще обладнати спортивну секцію, взявши за основу базову одномісну модель, або стандартні дитячі двоярусні ліжка з назвою "Лондон". Втім, не варто старатися і вибирати самий багатофункціональний варіант: додаткові шафки і стільниці значно обтяжують вартість моделі, і при цьому можуть не знадобитися. Вибираючи ліжко, варто взяти дитину з собою, або хоча б врахувати його (її) думку при покупці: можливо, синові або дочці потрібен тихий затишний «курінь» з фіранками на нижньому ярусі, а ви б знайшли яскраву модель з перекладинами, кільцями і гірками. Знайдемо свій стиль. Сучасне дитяче дерев'яне багатоярусне ліжечко для мешканців міста Києва з масиву - не рівня колишнім, радянським: різноманітність стилів, матеріалів і обрисів здатне збити з пантелику непідготовленого до широкого асортименту покупця. Однак хвилюватися не варто: досить згадати домінуючий стиль дитячої кімнати для відпочинку. Темні дерев'яні моделі приживуться в традиційній обстановці, тоді як гладкі мінімалістські варіанти підійдуть практично для будь-якого стилю. Величезне двоспальне ліжко і чимала кількість інших моделей виконано в напрямку кантрі, що беззаперечно буде непогано виглядати в більшості кімнат для дітей з їх демократичним інтер'єром.

Двоярусне ліжко купити Україна

        Переконаємося в безпеці 

   Нудно, але необхідно. Безпека дитячих меблів - один з визначальних факторів вибору. Переконайтеся, що сподобалися дерев'яні спальні гарнітури обладнані всім, що може забезпечити безпеку дитині: гладкими поверхнями без гострих кутів, зручними шорсткими поручнями, а також високими узголів'ями і ногах. У магазині не полінуйтеся довідатися про сертифікаті відповідності, а вдома розкажіть дитині про правила безпеки, пояснивши, що користуватися новою високою двоповерховою спорудою потрібно обережно. Присвятивши цими пунктами хоча б десять хвилин перед походом в магазин, ви придбаєте, необхідні двоярусні ліжка в Києві. При цьому, можливо, заощадите кілька зайвих годин, зберігши спокійний і впевнений настрій.