Прагнення підкорювати висоти

 


столярні вироби під замовлення Київ В цьому році абсолютно нові дерев'яні комплекти і моделі меблів для спальних кімнат, а так само і міжкімнатні арочні двері на замовлення в Україні поповнили нашу товарну лінійку прекрасними і комфортними моделями. Ми раді представити вашій увазі новий виріб. На цій фотографії вам видно двоповерхову конструкцію, що зроблена з масиву липи з третім ярусом нагорі. Ніжки у цьому ліжку з дерева зроблені з вільхи. Це експериментальне рішення поєднання двох різних видів деревини. Щільність вільхи та липи фактично однакова, і з цього, технологічних перешкод в поєднанні цих двох порід дерева в одному виробі немає абсолютно. Різниця лише в кольорі. Може і не кожній людині припаде до смаку таке використання матеріалу, але право на життя це ліжечко отримало багато місяців тому. Стандартна дитячі меблі дерев'яні для сну були доукомплектовані третім ярусом. Багатодітна сім'я вирішила підшукати добротні меблі для дитячої кімнатки в Україні та окремо замовити двостулкові міжкімнатні арочні двері Київ через мережу для самого маленького члена сімейства великих розмірів до дня Святого Миколая...

 В процесі діалогу, нами було запропоновано креативне рішення зібрати двоповерхове ліжко і дитяче ліжечко в одну єдину триярусну конструкцію. Після прийняття теоретичних рішень і здійснюючи їх на практиці, завжди виникають певні завдання і труднощі. При всьому нашому досвіді, стало очевидним те, що встановивши третій ярус на двоярусні ліжка-трансформери, вся отримана конструкція може виявитися малостійкою. Якщо такий фінал стане можливий, можна в майбутньому обмежитися створювати тільки стандартні і перевірені часом зразки, так як багатоярусні нестійкі конструкції будуть джерелом підвищеної небезпеки. Потрібно пам'ятати, що ліжка з дерева експлуатуються в більшості випадків дітьми і по - цьому навіть мінімальна ймовірність виникнення перекидання повинна бути зведена до нуля на етапі проектування. І з урахуванням всіх побажань, застережень, вимог до заходів безпеки, ми приступили над виконанням поставленого завдання. Повинен вам зізнатися, що робота тривала не довго, а може саме очікування результату перетворило кілька днів наполегливої праці для всієї нашої команди майстрів в одну мить. Так настав день контрольного складання багатоярусного ліжка з дерева. Все вийшло чудово. Рекомендуємо збирати на першому етапі так, що б вийшло просте двоповерхове ліжко, але при цьому не в стандартній послідовності. Якщо збирати послідовно яруси від першого до третього, може виникнути складність установки третього поверху на зібрані вами попередні ліжка інших поверхів. Значно простіше буде використовувати відразу другий і третій ярус в той час, як збираються двоповерхові ліжка, а вже потім отриману конструкцію встановити на ліжко з дерева першого поверху. На отримані меблі встановити двоє сходів з дерева і прикрутити настил для укладання матраців. В кінцевому результаті ми отримали прекрасне ліжечко з дерева, в основу якого лягли міжкімнатні арочні двері Київ з масиву з третім спальним місцем нагорі. Стійкість такого багатоповерхового ліжка з дерева не поступається тій стійкості, якою володіє звичайне дитяче двоповерхове ліжко. Якщо у вас виникне необхідність купити двоярусне ліжко-трансформер для того, щоб в подальшому зробити з ньго чотириярусне ліжко, звертайтеся, і ми з задоволенням відгукнемося на ваше прохання. У наших майстрів є думка, що при використанні додаткових точок опори будь-які дерев'яні ліжечка можуть трансформуватися в чотирьох і п'ятиярусні ліжка. Подолавши триярусний кордон, ми сповнені рішучості закласти чотириярусна ліжка, використовуючи багатоповерхові дитячі ліжечка, встановивши на них зверху точно такі ж створені спальні ложе.

                                     Мрії стали реальністю 

  Придивіться уважно до цієї фотографії. Відзняте дитяче багатоповерхове ліжечко в Україні використовується багатодітній сім'єю протягом дванадцяти місяців виключно з позитивними відгуками. Хочеться нагадати всім, хто використовує дитячі ліжка - трансформери в побуті, що меблі вимагають періодичного технічного огляду, догляду та дбайливої експлуатації. При довговічному цільовому використання дитячі двоярусні ліжка та дерев'яні двері Київ на замовлення прослужать тривалий час. Нами опублікована маса корисної інформації в рубриці «новини» про те, як обслуговувати ліжко з дерева. 

      З повагою, колектив деревообробної майстерні «izdereva» 
    P.S.

  Ми вважаємо себе дуже відповідальними виробниками. Бувають правда і курйозні випадки з нашою продукцією, але в більшості своїй всі наші клієнти з подяку ставляться до нас в своїх відгуках.