Наскільки ви залежні від сну?

 

арочні двері міжкімнатні в Україні

 Дерев'яні оздоблювальні матеріали інтер'єру та вишукані вироби під замовлення в столиці і різних містах України користуються однаково стабільним попитом. Дерев'яні ліжка двоярусні вже давним-давно є еталоном якості та надійності. Велика перевагу мають всі дерев'яні двоярусні ліжка-трансформери, наголосимо їх високу ступінь екологічності. Ручної роботи арочні двері Київ в поєднанні з шикарним двоспальним ліжком, виготовлені з дерева, прикрасять будь-який інтер'єр, а ті, хто лягає спати на такі цінні вироби, знайдуть воістину райське задоволення! Однак, вибрати дитячу спальню, як і вибрати диван, або інші меблі не так вже й просто. Наведемо кілька порад, як вибирається дерев'яне ліжко. 

                 Одномісне дерев'яне дитяче ліжко 

     Односпальні дерев'яні та двоспальні ліжка обов'язково повинні бути розраховані на зручний і комфортний сон. Вами обрано одномісне або двомісне ліжко. Переконайтеся відразу в міцності його каркаса. Так само можливо підбираються і інші спальні столярні вироби на замовлення разом зі зручними матрацами. Для комфортного сну важливо якої ширини і довжини дерев'янй лежак з власними опорами. Для уникнення скутості рухів, вибирайте односпальні комфортні ложе завширшки 80 - 90 см. При цьому врахуйте свою вагу і те, наскільки спокійно ви спите. Якщо місця у вас досить, вибирайте дитячі меблі ширші. Зазвичай довжина ліжка з дерева становить 1,8 - 2 м. При бажанні можна знайти односпальні ортопедичні матраци довжиною 2,18 м, але краще під замовлення купити посилену модель збільшеної (не стандартної) довжини. 

                    Двоспальні дерев'яні ліжка 

      Двоспальні ліжка з дерева є обов'язковою складовою інтер'єру будь-якої спальні. Якісні двоспальні ложе дуже сприятливо впливають на ваше самопочуття, адже людина проводить уві сні, як правило, третину свого життя. Тому, дуже важливо правильно вибирати двоспальні ліжка, тим більше, що від результату вибору двоспального ліжка з дерева буде залежати самопочуття відразу двох осіб. Будь-які дерев'яні меблі для спальних кімнат складаються з каркаса і матраца. Обидві ці складові виконують свої певні функції, створюючи загальну картину. Від якості каркаса двоярусного ліжка з дерева залежить в подальшому тривалість терміну їх експлуатації. Від якості матраца залежить якість і тривалість сну. Вибирається двоярусне ліжко, з огляду на особливості інтер'єру спальні, та колірну гамму вже присутніх в ній меблів. Уважно підійдіть до вибору розмірів прорізу на міжкімнатні двері, так-так вони повинні не тільки вписуватися в інтер'єр кімнати, але і відповідати розмірам спальні. 

                Ліжка з ящиками для білизни 

      Українські дерев'яні спальні з ящиками, відрізняються своєю зручністю. Вони займають стільки ж місця, скільки і звичайні двоярусні ліжка-трансформери, але, безумовно, більш раціональні і дозволяють заховати в ящики деякі речі. Можливо, такі ліжечка з дерева не знадобляться багатим людям в їх великих спальнях, але багато хто з нас живе в невеликих квартирах зі стандартними плануваннями, де місця не так вже й багато. Дерев'яне ліжечко з ящиком дозволить вам заховати багато необхідного. Влітку ви зможете заховати зимовий одяг, а взимку - літнє. У такому ящику дуже зручно зберігати постільну білизну. 

                Дитячі меблі для дачі 

     Для дачі ідеально підійде одно або двоспальне, може навіть і двоповерхові меблі ручної роботи з масиву сосни, вільхи, ясена, клена, береста та дуба. Таке ліжко з дерева зробить ваш відпочинок на дачі комфортним і приємним, а ваша спина вночі буде відпочивати і відновлюватися від праці. Дачне життя, шашлики, вечірки, гарні дрова з масиву червоного дуба, приємно наповнять ваше життя прекрасними спогадами. Відмінно впишуться в інтер'єр дачного будиночка арочні двері міжкімнатні та столярні вироби з кованими спинками, втім, як і будь-яка інша ковані меблі. 

              Дитячі спальні гарнітури з дерева 

    Чи не піддаються підрахунку в своєму розмаїтті предмети дитячого вжитку. Батькам будуть зручні дитячі меблі-трансформери з опускаючою боковиною. Механізм опускання обов'язково повинен бути безпечним і недоступним для малюка, щоб уникнути травм. Для забезпечення безпеки дитини, на боковину ліжечка встановлюються спеціальні накладки. При виборі, зверніть увагу на покриття дитячого ліжка з дерева. Для його покриття використовують або звичайні лаки, або спеціальні. Завдяки спеціальному покриттю, дрібні подряпини майже непомітні. При цьому, будь-які дитячі речі повинні мати санітарно-епідеміологічний висновок та сертифікат відповідності. 

                Вироби для дітей з масиву 

   Дерев'яні ліжечка для дітей універсальні. На них можуть спати як хлопчики, так і дівчатка. Психологи рекомендують придбати багатоповерхову меблі, якщо у вас двоє дітей з різницею у віці 1-4 роки. Якщо ви живете з двома дітьми в однокімнатній квартирі, вона стане хорошим рішенням з точки зору ергономіки. Іншими словами, проблема нестачі місця стане менш гострою, якщо при цьому використовувати арочні двері ручної роботи. Дитячі ліжечка з масиву, найчастіше, забезпечуються драбинкою. З її допомогою дитина зможе піднятися на другий поверх. Спочатку ця деталь може здатися незначною. Однак насправді цей нюанс при безграмотному підході може ускладнити вам життя. Бажано купити двоярусне ліжко і звернути увагу на кріплення драбинки. Найкращий варіант - коли драбинку можна переміщати. Такі моделі в подальшому можна буде переставляти з одного місця на інше, не турбуючись про те, як дитина буде на них залазити.