У Києві дерев'яні двері майбутнього, або майбутнє дерев'яних меблів


   міжкімнатні двері з дерева в КиєвіЯкі б концептуальні "ігрища" не влаштовувалися в зоні сну і відпочинку, якісні дерев'яні меблі і раніше займали в нім чільне місце. Але це не означає, що міжкімнатні двері з дерева в Києві залишаються без уваги. Кожен бренд, що поважає себе, регулярно пропонує публіці свій погляд на сучасне ложе. За великим рахунком, для повноцінного відпочинку досить, що б був хороший ортопедичний матрац і якісні меблі вітчизняного виробництва на замовлення з деревини. А ні, у цифровому світі і дерев'яні двоспальні ліжка для дорослих мають бути технологічними - ліжка трансформери.  З множиною опцій, покликаних забезпечити додатковий комфорт. Як мовиться, не сном єдиним. Одне натиснення кнопки - і ваше двоповерхове ліжко  перетворюється, приміром, до домашнього кінотеатру. 

  Природно, вартість творінь Нi - End дуже висока, у зв'язку з чим їх масовий випуск - справа майбутнього. Проте істинні техноманы в прагненні мати " інтелектуальні" ліжка за ціною не постоять. Для них, власне, усе це і розробляється. Втім, навіть не випробовуючи особливої поваги до досягнень у форматі digital, розумієш, що подібні гібриди роблять життя значно зручніше і приємніше. Мультимедійним сонм в ліжечку з натурального дерева заснути б кожному!.. 

  Насправді це не просто в Києві дерев'яні двері та спальні меблі з натурального дерева, наворочені гаджети (цифрові пристрої, що мають різну функціональність). Перше потужне мультимедійне ліжко-трансформер з'явилося кілька років тому. Це розкішне  двоспальне ліжко з дерева для втіх на замовлення  від німецької меблевої компанії ruf betten. Лежачи в двоповерховому ліжечку на ортопедичному матраці з пневматичним підкочуванням, можна за допомогою пульта контролювати міру його жорсткості (а їх сім) і кут нахилу подушок ліжка двоповерхового з вільхи або ясена. У основі нової моделі двоярусного ліжка для дорослих, назвемо його ліжко-меблі "Жасмин", знаходиться ящик для білизни із запатентованою системою вентиляції. У ногах нові двоспальні ліжка "Карина та кохання" мають вмонтовані проекційні екрани розміром 120*85 см сто на сто. Коли глядач засинає,  екран зникає - сенсорний вмикач спрацював. У узголів'ї ліжка розташована полиця для книг,  відеомагнітофона, дисків і мобільного телефону. Бразильський дизайнер меблів і, зокрема ліжок з масиву, Робертино Раммус розробив багатоцільові облаштунки домашнього вжитку та багатофункціональні двоспальні ліжка для Європи  з натурального  дерева. Вони дуже схожі на модель ліжечка "Мальвіна". Це справжня суміш електроніки і дерева. Уявіть, ліжко укомплектоване комп'ютером і письмовим столом. Фантастика, реалізована у виробництві меблів. А нещодавно італійський дизайнер Ерос Карлушино представив модель спального трансформера, що нагадує вітчизняне ліжко "Казка", зі вбудованим в спинку екраном і мультимедійним устаткуванням. Майбутнє ліжок в руках людини, і ліжку майбутнього для людини. На зображенні і фотографіях сайта різні меблі, та міжкімнатні арочні двері Київ з масиву ясена і дуба моделей "Лондон" та "Вінні-пух".  Детальний опис цих меблевих  "трансформерів" дивіться на сторінках інтернет-магазину izdereva.kiev.ua...

З повагою, "izdereva"