Нам необхідно вашу довіру


 Двоярусне ліжко купити І ось прийшов час подумати над майбутнім дизайном спальні для дітей. Ви обов'язково повинні подумати над тим, які меблі, або, можливо, столярні вироби на замовлення повинні наповнювати цей простір в будинку. Досвід наших бувалих співробітників компанії «здерева» говорить про те, що оформлення житла завжди залежить від способу життя його мешканців. Та й кількість їх теж відбивається на прийнятті остаточного рішення. 

   Адже головне зовсім не те, що ця спальня призначена для хлопчаків або, можливо, дівчат. Важливо, що б ця кімната відповідала всім бажанням і очікуванням діточок. Беріть до уваги всі найменші бажання дитини. Не ігноруйте їх інтереси, хобі, захоплення, слабкості. Не забудьте також про предмети першої необхідності. Для часткового задоволення ваших потреб нами створена деревообробна майстерня, де виготовляють прекрасні дитячі меблеві спальні гарнітури. З огляду на наш багаторічний досвід, що заснований на ваших побажаннях, ми пропонуємо певний ряд моделей двоповерхових трансформерів з деревини. І зовсім не хитрий, але такий багатофункціональний виріб, як дитяче двоярусне ліжко в Україні виявляється дуже затребуваним в нинішній час. Основними покупцями є багатодітні сім'ї. Ми вважаємо, що двоповерхові конструкції дуже практичні в безлічі відносин. Саме дерев'яні дворівневі спальні конструкції в повній гармонії зливаються з обстановкою в будинку. Легко поєднуються з комодами, антресолями, спортивними куточками і шафами купе. Будь-які наші дитячі багатоярусні трансформери можуть бути укомплектовані навісними столиками-партами для підготовки шкільного домашнього завдання. При замовленні саме такого варіанту нами передбачений монтаж додаткового освітлення робочої зони, щоб уникнути навантаження на зір дитини. До стандартного доповнення ліжка білизняними ящиками ми пропонуємо всім допоміжні навісні полки, чи етажерки для книг. Ця опція забезпечує додатковий комфорт.   

  Універсальні багатоповерхові ліжка часто користуються особливим попитом у старшокласників і студентів. Крокує в ногу з часом меблева фурнітура, що дозволила використовувати двоярусне ліжко, як установчий майданчик для системного блоку з HD монітором. Ми у великій відповідальності за ваших діточок! Головне - їх безпеку. Ми завжди керуємося цим правилом, створюючи дитячі двоярусні ліжка Київ з високоякісної деревини. Нами самостійно приймається рішення про вибір комплектуючих і лакофарбових матеріалів для створення чергового виробу. Для контролю якості кожного виробу ми збираємо всі багатоярусні ліжка попередньо в майстерні. 

  Як годиться всім справжнім виробникам меблів, ми намагаємося робити так, щоб кожне наша дитяче двоярусне ліжко в Україні мало сертифікат якості і фітосанітарний сертифікат на походження сировини. Будь-які дерев'яні меблі практично завжди можу бути застосовані при різноманітності дизайнерських фантазій. Крім цього вони ще й дуже довговічна. Кілька поколінь ваших нащадків з успіхом будуть користуватися нашим дітищем десятиліття. Ліжка трансформери є екстравагантним варіантом раціонального використання житлової площі. При цьому вони створюють відчуття захаращеного простору. 

   Без всякого сумніву, найбільш затребувані двоповерхові меблі - це трансфрмери моделі «Матроскін». Діти будь-яких вікових категорій радіють від радості через те, що вони просто фантастично нагадують морський фрегат або каравелу. Подумайте самі, ну яка дитина відмовиться від сну на кораблі. 

   Ми постійно прагнемо вдосконалити свої столярні вироби на замовлення до найвищих стандартів. Адже кожне багатоярусне ліжко зобов'язане забезпечити дітям здоровий та комфортний сон. Також ми прагнемо зробити наші ліжка доступними малозабезпеченим верствам населення з важким соціальним становищем. Адже дешеві ліжка з ДСП - це зовсім не вихід. Довірте нам сон своїх дітей - і ви не пошкодуєте про це.