Педіатри вам радять


  столярні вироби на замовлення для дітей

Ваш малюк виріс з колиски, і прийшов час вибирати дитячі дворівневі трансформери? Ви задалися вирішенням питання, які придбати меблі для спальні. Значить наша стаття допоможе вам зорієнтуватися у цій сфері. 

  Звичайно перше на що слід звернути увагу - це ліжко для дитини. Безумовно, вибір кожного якому ліжко віддати перевагу, але не можна випускати з уваги деякі моменти. Так популярні дитячі двоярусні ліжка Україна допоможуть вам заощадити простір, вони зручні і цікаві для дитини, але мають деякі недоліки. До речі, якщо у вас є дитина, або планується, не забувайте про те, що потрібно буде дитяче взуття. 

 Зокрема, запитайте, чи виходить ваша дитина вночі по нужді? Якщо так, то яке купити двоярусне ліжко радять бувалі лікарі педіатри? В цьому випадку подумайте, чи підходить вам цей варіант. Якщо так, то ретельно поставтеся до вибору підйому на двоповерхову ліжечко. Наприклад для трирічного малюка навряд чи підійде металева драбина. Тут слід передбачити повноцінні сходи з місцями для зберігання. До речі, в цьому є і свій плюс.  

 Зверніть увагу на обмежувачі та спинки. Подібні варіанти ліжок передбачають досить високе положення, а навряд чи хто захоче, щоб його чадо отримало травму. Тому захисний бортик, яким укомплектоване двоярусне ліжко Київ, повинен бути досить високим, щоб дитина, перевертаючись у сні, не впала. Кращим варіантом стане пересувний регульований бортик. Оцініть довжину двоярусної конструкції, продумавши на який термін купуються меблі. Однак, якщо ваш малюк занадто малий та недостатньо самостійний, або дуже активний, зверніть увагу все ж на класичні моделі двоярусних ліжок що стилізовані під ваш інтер'єр. 

Постскриптум

    Прислухайтеся до порад лікарів педіатрів. Вони дуже розумні люди з вищою освітою і поганого вони не порадять вам ніколи. Дуже часто здоров'я дитини залежить від їх знань. Молоді батьки стикаються з вихованням дитини без будь-якого досвіду. Не нехтуйте, а краще прислухайтеся до порад людей старшого покоління. Ви з часом зможете оцінити всі їх мудрість.