А чи є у вашій оселі душа?

 

        міжкімнатні арочні двері на замовленняЩо таке оселя? Оселею можна назвати будь-який побудований будинок. Для більшості людей це приміщення, в якому вони живуть в даний час, приміщення, в якому стоять їхні улюблені багатоярусні ліжка і красуються міжкімнатні дерев'яні двері Київ з вільхи з ясенем. Але в моєму розумінні будинок - це те місце, в якому людині добре. Виснажений роботою, проблемами, виснажений і морально втомлений, ти під'їжджаєш до будинку і шукаєш в собі сили вимкнути запалення і вийти з авто. Думаю багатьом знайомий це стан. Але опинившись в рідних стінах, ти відчуваєш тепло і захист. Улюблена кішка віддано чекає тебе біля дверей і муркоче, коли ти береш її на руки. Ось воно - велике щастя маленької істоти! Світ зі своїми проблемами залишається там за вікном. І він почекає. У вас є будинок, є мила серцю новенька машина, є люблячі близькі й віддані вихованці, ну чого можна ще бажати? Але є щось інше. Є енергетика, в якій живуть всі ті, хто вас оточує. Погодьтеся, це не просто чотири стіни і стеля. Чому не хочеться вставати з улюбленого дивана, чому так магічно утримують двоспальні меблі вітчизняних виробників меблів з натуральної деревини? Хочеться довше поніжитися в улюбленому ліжку. 

  Не дарма придумали прислів'я «в гостях добре, а вдома краще». Немає нічого приємнішого знаходиться в тому місці, яке вважаєш своїм. Де ти вибирав кожну деталь. Меблі, що стоять на своїх місцях, двоярусне ліжко-трансформер вільхове завжди зігріває вашу душу і тіло, все так, як ти хочеш. Просто постій і озирнися навколо себе: тепла обстановка свого будинку, потім ти починаєш помічати меблі, все те, що ти вибирав в магазині, сперечався, підходить чи ні, ходив по цій же квартирі та думав, що і де буде стояти, та найостанніше - це наші дрібниці. Купа всякої дурниці, столи, стільці, комоди, двоярусні та двоспальні ліжка-трансформери, міжкімнатні дерев'яні двері Київ, етажерки та інша побутова начиння, яка робить твій будинок затишним і неповторним.. Не можна щось створювати, не вкладаючи душу. Тому можна сміливо говорити, що будинок, в якому живе людина  - це відображення його внутрішнього світу. Тільки від вашого ставлення до дому, до близьких, від того, чим наповнений ваш внутрішній світ, залежить чи дійсно в вашому домі є душа... 

  В англійській мові є два чудових слова, які в нашому позначає одне, це - "дім" і "будинок". Все те, що нас оточує, в нашому домі - це все "будинок". Але вся атмосфера, затишок, гармонія це не просто оточуючі нас предмети повсякденного життя (побутова техніка, меблі, санвузли, торшери, комоди і двостулкові міжкімнатні арочні двері Київ з художніми вітражами). Ви повинні подарувати життя своєму будинку, нагородити його душею, і тільки тоді ви будете повертатися втомлені з роботи не просто в "house", а в "свій будинок".  

           Техт by Богославская Євгенія 

P.S. 

  Знайте, пам'ятаєте, не забувайте! Необхідно терміново придбати дерев'яні меблі в мережі - будемо раді вам допомогти та миттєво відгукнемося на вашу проблему. Нам під силу протягом семи робочих днів віддати вже готову двоповерхову конструкцію з натуральної деревини кожному замовнику!