Перед вами стоїть дилема


   двоярусні ліжка від виробникаЯкщо у вас двоє і більше дітей, а простір для їх життєдіяльності дещо обмежено, то логічно вписується в цей список ще й компактність. Чудове рішення в даному випадку буде дитяче багатоповерхове ліжечко в Україні з масиву.

  Вибираючи багатоярусні дитячі трансформери, сучасні батьки, як правило, повинні керуватися такими критеріями:

- екологічність;

- безпека;

- надійність;

- функціональність;

- відповідність інтер'єру квартири;

- ціна.

 Це дозволить не тільки заощадити місце в дитячій, але також буде чудовий ігровий атрибут для малюків. Такий предмет інтер'єру обов'язково стане улюбленим місцем для ігор і відпочинку вашої дитини.

 

                              Якщо бюджет обмежений

 

 Щоб купити двоярусне ліжко для дітей, потрібно підшукати варіант, коли співвідношення ціни і всі наведені вище параметри будуть оптимальними. Перш за все, визначимося, за що ми переплачуємо?

 Якщо ви прийшли в дорогий магазин елітних дитячих меблів, то, безумовно, доплатите за ім'я виробника, власний престиж і покриєте витрати продавця на оренду в хорошому місці і інші привілеї. Однак навіть в такому магазині коштує ґрунтовно перевірити всі важливі для здоров'я і безпеки дітей характеристики.

 А тепер про те, за що продавець і виробник беруть додаткову суму грошей абсолютно справедливо. Якщо взяти найпростіші дерев'яні вільхові ліжечка, то вони, по суті, будуть містити два спальні місця встановлені на міцних стійках і оснащені сходами для переміщення вгору. Не потрібно чекати, що ці дитячі двоярусні ліжка в Києві будуть наділені супер-дизайном. У нього також може не бути ящиків для білизни та іграшок і деяких інших додаткових зручностей. Скажімо прямо, перш ніж відмовитися від цих переваг, варто міцно задуматися. Діти ростуть швидко, а кількість їх іграшок часто прогресує з неймовірною швидкістю. Непомітно вмонтовані в ліжко спеціальні контейнери будуть куди більш доречні і логічні, ніж будь-які окремі конструкції або ємності, які ви будете раз у раз тасувати по квартирі. Звичайно ж, придбати багатоярусне ліжечко через всесвітню мережу такого зразка буде коштувати трохи дорожче.

 Значно збільшує ціну і покращує дизайн: чим цікавіше і оригінально оформлене спальне місце, тим більше за нього попросять. Ця характеристика безпосередньо пов'язана з тим, чи впишеться майбутнє придбання в інтер'єр вашої квартири. Якщо це грає істотне значення, то доглядайте варіант подорожче.

 Більш високу ціну ви заплатите за деякі елементи кріплення, що забезпечують додатковий ступінь надійності і міцності, що дає можливість меблям без проблем переносити більш високі навантаження.

 У будь-якому випадку рішення - за вами. Якщо ці переваги не грають особливої ролі, то цілком підходящим варіантом буде найпростіша бюджетна модель.

 

Недороге дитяче двоповерхове ліжечко - на чому не варто економити

 

 Безумовно, це екологічність і безпека. Сьогодні існує безліч матеріалів і технологій, що дозволяють зробити дитячі меблі практично нешкідливими. І все ж будь-який батько погодиться, що самі кращі в даному випадку будуть натуральні матеріали виготовлення, тобто дерево.

 Дерев'яні універсальні двоярусні трансформери з масиву бука - це дуже вдале рішення для того, щоб забезпечити їм повноцінний здоровий сон. Такі меблі не виділяють токсичних випарів, красиві, приємні на дотик і при дотриманні належних вимог до виробництва досить міцні, надійні і довговічні.

  Збираючись в магазинах купити двоярусне ліжко в Україні для своїх дітей або родичів, не зневажайте їх зручністю, адже спочатку і в нічномий час шлях нагору і вниз може бути небезпечним.