Модель ліжечка "Атлантида" робиться тільки з масиву вищої якості


  Двоярусне ліжко модель АтлантидаЯк ви бачите, у величезній різноманітності багаторівневі розбірні конструкціі трансформери представлені на інформаційних сторінках сайтів в мережі, якщо ввести запит «Де придбати якісні меблі з масиву або з натурального дерева?». На нашому сайті нами демонструються понад тридцять найбільш запитуваних моделей дитячих двоярусних ліжок з твердих і м'яких порід деревини. Але це зовсім не означає те, що ми обмежені в ресурсі і обставлені аби-якими  умовними рамками. Специфіка нашої трудової діяльності на кшталт справжньої творчості. Так - так, саме творчості, адже наші працівники є справжніми творцями двоярусних ліжок. Будь-яку модель і будь-якої форми ви зможете придбати в салонах або інтернет магазині з натуральної деревини для дитячої спальні. Надішліть нам графічне зображення або ж фотографію ліжка, котре вам сподобалася. Таке дитяче двоярусне творіння ручної праці моделі "Атлантида" з'явиться у вас в будинку через два тижні вже в зібраному вигляді. У більшості випадків ми оперативно реагуємо на отримані індивідуальні замовлення і створюємо справжні якісні столярні вироби з дерева для дорослих та дітей. Одного разу ми намагалися підрахувати кількість існуючих моделей двоярусних ліжок. Переваливши позначку в три сотні найменувань, вирішили зупинитися. Ось яка величезна кількість існує дерев'яних дитячих двоповерхових ліжок в світі. У діалозі з замовниками траплялося стикатися, навіть до цього моменту включно, з роздратуванням лише по тому, що не таке вже й легке завдання купити двоярусне ліжко в Україні в такому розмаїтті пропозицій. І ті покупці, які не оцінювались майбутню роботу, втрачали над собою контроль і віддавалися панічним настроям. У деяких випадках нам вдавалося допомогти знайти правильне рішення, і пари змогли замовити якісні меблі, що відповідали їхнім запитам. Але не завжди ми намагаємося радити замовникам, яку модель двоповерхового ліжка необхідно в дитячу спальню. Виглядати нав'язливим в очах наших клієнтів - не в наших правилах. 

  Пропонуємо Вам ближче ознайомиться з особливостями цієї красивої і оригінальної двоповерхової споруди для відпочинку з назвою «Атлатида». Масивні деталі з натурального дерева говорять про готовність такого двоповерхового ліжка витримувати потужні механічні навантаження. Повинні відразу поставити вас до відома, що ці двоярусні ліжка Київ дуже важкі. Особливо вага їх буде великою, якщо зробити ліжко з масиву дуба або масиву ясена. Така інформація повинна надаватися обов'язково всіма виробниками в тому випадку, якщо дитячі двоповерхові трансформери з назвою моделі "Атлантида" будуть відправлятися до замовника автоперевізником. Велика вага - висока оплата за транспортування. Але не варто переводити увагу на іншу модель, так як транспортування не без оплати в будь-якому випадку. Дитяче багатоярусне ліжечко "Атлантида" має переконливий зовнішній вигляд і не викликає питань до надійності, стійкості і міцності. Ось ці критерії мабуть повинні зіграти на противагу підвищених витрат на транспортування між містами України. Ми надаємо можливість отримати замовлену продукцію вже за адресою без оплати за доставку. Для замовників багатоярусних гарнітурів з інших міст України безкоштовна доставка тільки до місця дислокації обраного перевізника.

 сходи на двоярусне ліжко

 Сходи на двоярусне ліжко в Києві моделі «Атлантида» мають каплевидную форму косоурів. А сам марш ступенів має невеликий кут нахилу. Придивіться уважно до фотографії. Сходинки піднімаються вгору не перпендикулярно. Ці тонкі деталі спеціально придумані і зроблені для комфортного спуску і підйому дитини по сходах. Оригінальність поручнів говорить сама за себе. Особливе захоплення заслуговує ця дизайнерська ідея, адже саме форма дерев'яних сходів і є головною родзинкою цієї складної двоярусної дерев'яної конструкції. Будемо раді, якщо ви зволите замовити двоповерхові дерев'яні меблі для сну ручної роботи досвідчених ремісників та умільців на виробнцтвах України. Приємних вам покупок. Адже головне, щоб придбана річ ніколи не доставиляла власникам розчарування. Телефонуйте, радьтеся і консультуйтеся ... 

                  text by «izdereva»