З чого повинні бути меблі в спальню для дітей?


  дитячі двоярусні ліжка в КиєвіЄдина вірна відповідь - натуральне дерево лісових господарств України. Металеві дитячі двоярусні ліжка Україна можуть послужити причиною виникнення численних синців і шишок по всьому тілу. А екологічно чисте дерево Черкащини і Кіровоградській області завжди стане комфортним, вірним і надійним супутником спальної дитячої кімнати. Необхідно тільки зробити правильний вибір на користь того чи іншого роду дерева. Детальну інформацію про породи дерева необхідно прочитати на перших сторінках рубрики наших новин. 

  Особливості дитячих меблів для сну, виконаних з різних родів або порід дерева. Вироби з вільхи. Вони міцні і легкі, стійкі до змін умов експлуатації та зручні в транспортуванні. Такі дитячі столярні вироби з дерева мають спекотний оливковий відтінок, який з часом обов'язково зміниться і вийде злегка червонуватим за підсумком. Матеріал містить дуже низьку кількість смол, ефірних виділень, які негативно впливають на повітря в приміщенні, де спатимуть діти. З масиву вільхи проводиться значна частина дитячих меблів, так як крім згаданих вище достоїнств, подібні багатоповерхові дитячі ліжечка в Україні мають саму демократичну і соціальну вартість на сьогоднішній день. 

             Меблі з масиву ясеня 50 і 30 мм завтовшки 

  Міцні, вишукані і шикарні. Ясен містить в собі величезну кількість схоплюють речовин і тому стійкий до гниття, має високу зносостійкість. Один недолік, потрібно відзначити дорожнечу подібних меблів. Ясен має особливу чутливість до жиру (при забрудненні важко виведені плями залишаються на поверхні тривалий час). Крім цього, з часом ясен ніколи не темніє, що для дитячої спальної меблів завжди гостро необхідно. 

     Українські багатоярусні дитячі ліжечка в Києві з канадського клена 

  Всі вони мають трохи меншу вартість, ніж дубові ліжечка для малюків. Вони ніколи не змінюють колір і дуже легкі. Недоліки - відсутні повністю. Легко витримують тривалі і різнопланові навантаження, легко транспортуються, чудово переносять перепади вологості і температури. 

                Меблі, та столярні вироби з дерева ясеня

   Вироби такого плану не дуже легкі - факт. Ясен дуже міцний матеріал і важче ніж канадський клен, еластичний, строкатий в контрасті своїх відтінків, тому став цікавий для виробників дитячих спальних меблів. Недоліки відсутні абсолютно повністю. Масив черкаського ясена так довговічний, як сталь! 

   Легендарна липа та дитячі меблі, що виготовлені з багатовіковї липи 

   Це дуже і дуже дорогий і стійкий до підвищеної вологості матеріал. Він порівняно неважкий, пластичний і міцний. Недоліки нами не виявлено. Дешевші деревні матеріали - сосна, туя, ялина і верба. Дерево замінителі для двоярусних ліжок - МДФ і ДСП. Якщо відчувається нестача фінансових можливостей на покупку в найближчій перспективі дитячих меблів для спальних кімнат з натурального дерева, можна направити свій вибір на штучні замінники. Гіпотетично двоповерхова споруда-трансформер для вашого малюка може бути створена з плит ОСБ і ДСП. Крім сміховинно низької вартості, такий матеріал, отриманий способом пресування при високих температурах з деревної стружки і клею, володіє і іншою низкою недоліків. Це дуже низька щільність і міцність, відсутність опору до вологості, дуже токсичний (проводиться із застосуванням синтетичних розчинників смол). Меблі для спальної кімнати з такого матеріалу бувють різного кольору і пофарбовані невідомо якою фарбою. При зовнішньому лакуванні поверхня двоярусних ліжок стійка до багатьох зовнішніх впливів якийсь період часу, але під впливом низьких температур (мороз, вогкість і вітер) починає інтенсивно виділяти речовини гниття. Часто плити ОСБ обклеюють натуральним шпоном. Таке двоярусне ліжко Київ надзвичайно схоже на натуральне, але нестійка до навантажень. Найдешевший матеріал - це російське ДСП. Принцип його виготовлення дуже схожий на створення плит МДФ. І там і тут використовують синтетичні смоли і формальдегіди. Крім доступної вартості такі дитячі конструкції-трансформери в Києві з МДФ показують досить тривалий термін служби у столичних власників. Вони помірно міцні і ефектні. Вітчизняні виробники при виготовленні меблів з різних замінників уникають використання формальдегідів. А ось російські горе - бізнесмени не рідко в цілях отримання додаткового прибутку, використовують матеріали, до складу яких входять формальдегіди. Запам'ятайте або ж змусьте себе задуматися над тим, що кріплення для виробів з ДСП ненадійні. При частому збиранні та розбирання дитячі двоярусні ліжка в Києві з МДФ розвалюється.

       text by  "izdereva"