Купити дерев`яні двері в Києві

Ліжко дерев'яне двоярусне

Інші зображення

Ліжко дерев'яне двоярусне "Ірландія"

Залишіть відгук про цей товар першими

19 000 грн

Короткий огляд

  Прототипом для створення цієї моделі послужило ліжко дерев'яне двоповерхове «Дублін». Це авторське виріб. Ми мали на меті максимально наблизити дизайн цього чудового двох'ярусного ліжечка для дорослих і дітей до популярного та актуального в нинішній час ірландського стилю. Про що красномовно оповідає вам і назва цієї моделі - «Ірландія». Що з цього вийшло - судити вам! Пропонуємо всім бажаючим купити арочні двері міжкімнатні в ірландському стилі виготовлені з масиву ясеня в поєднанні з масивом Канадського клена.

Деталі

 

    Купити двоярусне ліжко "Ірландія"


      

       Ліжка двоярусні ціна

        модель «Ірландія»      

                 

                       18000 гр-н

              

         Вартість висувних ящиків

на меблевих колесах -

                       1500  гр-н 

       Ліжка двоярусні ціна

       з 2-ма висувними ящиками  -

                       19500  гр-н                   

                  

          Розмір спального місця -

       (можливо вносити зміни)

        80 * 190   см    нижній ярус

      80 * 190   см    верхній ярус

 

         Матеріал на вибір замовника -

 

 

      вільха, ясен i клен, дуб, берест

     Двоповерхове ліжко забарвлюємо

    тонуванням з нанесенням лаку -

 Натуральний колір дерева, горіх темний

 и світлий, вишня, венге, слонова кістка.... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                           

                                                   

            

       


 

   Ірландія - що ж це таке, в чому легенда, в чому феномен? У масштабах усієї земної кулі і всього на ній існуючого, такого, що живе, киплячого і вируючого - це усього лише маленька частинка, крихітна крупинка.  То є невелика острівна держава на острові з однойменною назвою "Ірландія". Держава з населенням рівним населенню столиці нашої України Києва чисельністю в 4.5 мільйона людей. Площа цієї країни трохи більше 70 тисяч квадратних кілометрів, що відповідає лише двом третинам від загальної площі самого острова Ірландія. Бажаючи купити двоярусне ліжко Київ недорого не кожен з Вас замислюється, що може зіткнутися на декілька митей з тими нитками, які ведуть до Ірландії....  І зовсім неважливо певне уточнення, куди саме приведуть нас ці нитки - до острова або до держави.  Обидва ці смислових значення настільки переплетені вже дуже давно і переплетені навіки.  У чому ж магічна сила і той вплив, який розповсюдила на усю планету Ірландія? На нашу думку Ірландія - це не повторний образ, який складається з декількох складових. Ірландія - це, передусім, багатовікова історія, унікальна культура, фантастична музика, дуже смачна кухня, видовищні танці і колоритні традиції. Особливе місце у світі займає ірландський стиль в архітектурі: екстер'єр будівель і інтер'єри приміщень. Меблі в ірландському стилі займають топові місця на меблевих виставках, в меблевих салонах  і магазинах. Дуже популярні серед людей, що відбулися бібліотеки, кабінети, каміни, двоспальні ліжка і ліжка двоярусні для дорослих. Говорячи про нашу деревообробну майстерню, хочемо відмітити той факт, що і ми відчули в собі натхнення, навіяне далекими берегами казкової Ірландії. У асортименті наших виробів є ліжко дерев'яне двоярусне "Дублін", та добротні і довговічні ліжка двоярусні для дорослих з однойменною назвою "Ірландія". Обидва ці ліжка зовні дуже схожі між собою зовні. Явно видима розбіжність тільки в розташуванні сходів. Але загальні строгі форми цих двох моделей, на нашу думку, мають ту наближеність в контурах схожих на легендарний класичний ірландський стиль. Для тих, хто не розділяє нашу думку і не бачить і щонайменшої подібності з вищезгаданним стилем, радимо нас строго не судити. Нехай Вам прийдуть  на допомогу певні сили, які  зможуть допомогти купити двоярусне ліжко Київ недорого без  асоціативного відчуття зв'язку з духом в Ірландії. Ми не готові вступати в будь-які суперечки, але певні аргументи все ж маємо. Якщо подивитися на панорамне місто біля берега моря, яким є столиця Ірландії Дублін, у вічі впадає достаток чітких і правильних контурів і форм. Пересуваючись незліченними дорогами Дубліна і самої Ірландії - картина не зміниться. У цьому ми і побачили ту, нехай навіть не таку значну, подібність наших меблів для спальних кімнат з духом ірландської культури. 

   Декілька слів про саму модель цієї дерев'яної двоповерхової спальної конструкції. Виготовляється ліжко двоярусне для дітей "Ірландія" на нашому виробництві з масиву вільхи різного сорту. Можливо навіть використати подібні ліжка двоярусні для дорослих тільки у тому випадку, якщо усі несучі і опорні частини будуть створені з деревини твердих порід (ясен, клен, бук, граб, берест, модрина, акація і дуб). В цьому випадку навантаження вагою можна збільшити в 2 рази. Подібні двоповерхові ліжка легко впораються з тяжкістю до чотирьох центнер. Усім любителям натурального дерева і класичних меблів рекомендуємо двоспальні ліжка в ірландському стилі. 

    З повагою " издерева"


09.10.2016.

 

 

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .