Купити дерев`яні двері в Києві

 Тріо - ліжка з дерева

Інші зображення

Тріо - меблі з натурального дерева

Залишіть відгук про цей товар першими

19 000 грн

Короткий огляд

    Оригінальна фотографія. Авторський виріб. Ліжко створене за замовленням наших клієнтів. Надзвичайно стійке до перекидання, витримує вагу 300 кг. З успіхом може бути використане для хостелів, дитячих садків, баз відпочинку, таборів, казарм, тощо... Даємо тривалу гарантію на всі наші столярні вироби на замовлення оскільки виготовляємо їх тільки з натуральної деревини!

Деталі

 

                           Купити двоярусне ліжко моделі "Тріо"


           Двоярусне ліжко ціна

        без висувних  ящиків  -

                      7200    гривень

          Вартість висувних ящиків

        на  меблевих колесах -

                       700    гривень

         Двоярусне ліжко ціна з 2-ма

        висувними ящиками  -

                       7900    гривень

        Размір спального місця -

       (можливо разміри змінити)

             80 * 190   см    нижній ярус

        80 * 190   см   средній ярус

          80 * 190   см    верхній ярус

 

         Матеріал на вибір -

     Вільха (масив)      -     7200  гривень

   ясен та клен (масив) + 25% до вартості

   дуб  (масив)   + 50% до вартості

  Меблі та арочні двері в Україні

  тонуючими рідинами з нанесенням лаку -

    Натур. колір, вишня, горіх, білий,

   венге, слонова кістка, яблуня, тощо... 

 

 

 


  Для кожного з нас ліжко є одним з головних засобів ужитку. Домашній побут, затишна спальна кімната, міжкімнатні арочні двері в Києві і так необхідний сон неможливо собі уявити без того, щоб ми не мали дерев'яні двоповерхові ліжка-трансформери. Можливо, і не в усіх випадках ліжечка мають бути двох'ярусні. Комусь підходять односпальні, іншим - двоспальні. Всім по різному. У конкретному випадку одній сім'ї двоярусне ліжко-трансформер було явно недостатньо містким. При дуже малій житловій площі виникла необхідність забезпечити спальними місцями велику кількість людей. Ось до нас і надійшло прохання про допомогу. У спільному діалозі відразу прозвучало те, що стандартні металеві або дерев'яні спальні меблі не допоможуть вирішити виниклу проблему.

  Гарненько розміркувавши, досвідчені співробітники нашої деревообробної майстерні запропонували такий варіант конструкції ліжечка, в якому стандартне дерев'яне двоспальне ліжко-трансформер має встановлений додатковий третій ярус у вигляді повноцінного односпального ліжечка. Такий варіант виявився прийнятний нашим замовникам. Необхідно було тільки вирішити відразу декілька виниклих проблем. А саме: а) висота ліжка і висота приміщення; б) стійкість конструкції; в) фортеця монтажу усіх ярусів між собою; г) зручність і безпека переміщення людини вгору і вниз; д) розумна і доступна ціна для клієнта, але що забезпечує гідну оплату праці виробника.

  Забігаючи наперед, повинен сказати вам, дорогий наш читач, що усі ці виниклі питання були вирішені в обумовлені із замовником терміни. І яскравим підтвердженням тому являється красиве двоярусне ліжечко-трансформер з додатковим третім ярусом згори. Фотографії оригінального виробу перед вами - дивіться, вивчайте, захоплюйтеся!...  Давайте тепер повернемося дещо назад, і подивимося, як нам вдалося вирішити усі виниклі на етапі проектування завдання.

   Висота, комфортна для сплячого в двоповерховому ліжку між ярусами повинна складати не менше 75 см. До цієї величини необхідно додати висоту матраца. Оскільки висота матраца дорівнює 20 см, то загальна величина простору для кожного з ярусів повинна складати не менше 95 см Це означає, що загальна висота багатоярусної конструкції повинна була скласти трохи більше 3 м з урахуванням висоти ніжок від підлоги до царги на першому ярусі. До загальної радості стеля в спальній кімнаті наших замовників мала достатню відстань від  підлоги і це був перший чинник, що дозволяє використовувати міжкімнатні арочні двері і розвивати подальший хід подій.

  Наступне завдання полягало в пошуку рішення створити ліжко для трьох сплячих і забезпечити його гарантованою стійкістю від перекидання. Вага ліжка плюс вага сплячих людей може доходити навіть до чотирьох центнер. При падінні  такої конструкції є небезпека виникнення нещасних випадків. Ось для уникнення подібних ч.п. нам і довелося  подумати над тим, щоб таке двох'ярусне ліжко-трансформер з установкою на нього третього поверху було максимально стійким.  Рішення було знайдене - досвід столярів був дуже корисний. Не вдаватимемося до деталей.  Нехай це буде маленьким секретом.

  Фіксація поверхів між собою - йде наступним пунктом в нашому списку. Усі створені на нашому виробництві ліжка двоярусні Київ укомплектовані металевими стержнями-перехідниками. Але головну фіксацію конструкції забезпечують жорстко закріплені сходи. За цим принципом ми рухалися далі, але для більшої страховки були створені не лише фасадні сходи. Головним достоїнством моделі "тріо" є торцеві сходи, що сполучають усі три яруси між собою. Вони і забезпечують жорстку фіксацію усього виробу. Зручні і часто розташовані з горизонтальними площинами східці забезпечують комфортний підйом і спуск для людини. Так ми і вирішили передостаннє завдання в нашому списку вимог.  

  У фіналі відбулося обопільне обговорення остаточної вартості. Спільний знаменник був знайдений і, думаю, на цьому ми закінчимо цю історію з життя в результаті якої ми і почали випускати подібні столярні вироби на замовлення з додатковим третім ярусом на верху. 

  Ви обмежені в житловій площі, а тих, що бажають виспатися - аж занадто?... Покваптеся придбати дерев'яні меблі, чи багатоярусну конструкцію-ліжко високої якості на довгі роки.

З повагою, "іzdereva"

         

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .