Купити дерев`яні двері в Києві

Арочные двери межкомнатные

Інші зображення

Арочні двері міжкімнатні

Залишіть відгук про цей товар першими

Договірна

Короткий огляд

  Оздоблення інтер'єру в класичному стилі. Вимагають до себе особливої уваги при виборі. Дуже важливо правильно підібрати розмір і колір. Це не просто двері - це елемент архітектури, що дозволяє створити характер вашої вітальні. Особливого шарму надає вітраж. Крізь нього будуть проходити сонячні промені видаючи хитромудрі малюнки на стіні. На сторінці ви бачите арочні двері міжкімнатні фото в будинку власника цього справжнього витвору мистецтва.

Деталі

Двері міжкімнатні в класичному стилі

 

        Для класичних дерев'яних

        дверей використовують -

   Високоякісний масив твердих

    порід деревини       

       Двері аркою в класичному

       стилі фарбуються -

    Тільки в класичних тонах         

        Очікування замовника -    

    Не більше 14 днів з моменту замовлення        

       Радіус арочної окружності -

    Нам можливо здійснити роботу

    будь-якої складності.      

       У зборі класичні двері аркою

       складаються з таких комплектуючих -

    Дверне полотно, лиштва, коробка, вітраж,

    позолота, різьблення і карнизи, фурнітура

       Ціна дверний міжкімнатних

       класичної конструкції -

     Ці класичні двері просто безцінні,

     але торг завжди доречний!

        Гарантія на "класику" -

     Одне століття з моменту установки

        Доставка безцінного вантажу

     Оплата за максимальними тарифами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Про що розкажуть дерев’яні арочні двері, в які заходив видатний історик України – М. С. Грушевський

    Будинок учителя у м. Києві –  це пам’ятник архітектури. Білокам’яний, з високими сходами, стрункими колонами та чотирьохстулчастими дверми, знизу латунню окованими. А ще двері оздоблені 16  багатокутними склянками та латунними ручками. Народне повір’я запевняє, що речі зберігають частку біополя, частку енергетики людини, яка до них доторкувалась. Повіримо. І в цьому зв’язку згадаємо видатного історика України М.С. Грушевського, який тривалий час  заходив у ці дерев'яні двері міжкімнатні. 

        Саме в цьому будинку з 4 (17).03.1917 р. по 29.04.1918 р. діяла Українська Центральна Рада. Це був перший представницький орган незалежної України. Після Лютневої революції 1917 р. М.С. Грушевському було дозволено повернутися в Україну (у 1915 р. він був заарештований  у Києві та  засуджений до сибірського заслання). Повернувшись до Києва, він очолив Українську Центральну Раду, проводив напружену боротьбу за найширшу політичну і національно-культурну автономію України в складі  Росії. Тимчасовий уряд так і не автономії Країни. Але у жовтні 1917 р. більшовиками під керівництвом Л.Д. Троцького (уродженця  Херсонщини) та  Зінов’єва (уродженця Кіровоградщини). Тимчасовий уряд був повалений. Відбулась Велика жовтнева соціалістична революція. Після цієї події Центральна Рада проголосила УНР – Українську Народну Республіку у складі Росії. Її очолили М.С. Грушевський і Винниченко. Секретарем військових справ УНР був призначений С. Петлюра.

       А ще ці благословенні арочні двері міжкімнатні нагадають, що походив М.С. Грушевський з родини Грушів (пізніше Грушевських) – священників з Чигиринщини (Черкаська обл.). Його батько був професором переяславсько-полтавської та київської духовних семінарій, а дід мав прихід у с. Лісники під Києвом (село є і нині). Народився М.С. Грушевський  у 1866 р. у м. Холм. Його дитинство пройшло на Кавказі. Вищу освіту він здобув у Київському університеті св. Володимира. Під впливом професора В.Б. Антоновича були відкриті арочні двері в його майбутнє, як історика і борця за незалежну Україну.

        Життя М.С. Грушевського ознаменоване організацією наукових товариств, низки часописів, напруженою діяльнісю у підпіллі або еміграціях у зв’язку з політичною обстановкою в Україні, обранням  у 1923 р. членом Всеукраїнської Академії Наук, а у 1929 р. – дійсним членом Акдемії наук СРСР. П. Толочко стверджує, що постатей такого масштабу, як М.С. Грушевський, небагато як в українській, так і у світовій науці. Ним написано майже дві тисячі наукових праць,  у т.ч. «Історія України-Руси» в 10 томах, «Історія українського козацтва» у 2 томах.

        У 1931 р. під час кампанії боротьби з інтелігенцією в Україні дерев'яні двері в класичному стилі в рідну країну перед ним були закриті назавжди. М.С. Грушевський був заарештований, вивезений на допит спочатку до Харкова, а потім до Москви. Пізніше звинувачення з нього були зняті, але він залишався ізольованим від України. Помер (?) у 1934 р. у м. Кисловодську після незначної операції.

       По праву М.С. Грушевський увічнений у скульптурі, встановленій у м. Києві поряд з будинком, у якому діяла очолювана ним Українська Центральна Рада.      Здається, що навіть від погляду на двері, які багаторазово відчиняв  М.С. Грушевський, оживають сторінки написаної ним історії України.

          Використана  література:

                   П. Толочко. Перший історик України-Руси // Київська старовина, 1992, №2. с.2–9.

 

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .