Купити дерев`яні двері в Києві

В Киеве арочные двери межкомнатные двойные

Інші зображення

Арочні двері ціна

Залишіть відгук про цей товар першими

Договірна

Короткий огляд

  У всі часи арочні міжкімнатні двері дерев'яні привертали до себе увагу безлічі людей. З моменту виникнення дверних полотен арочного типу і по нинішній час вони є об'єктом захоплення. Але ось обходяться своїм власникам такі столярні вироби значно дорожче стандартних міжкімнатних дверних конструкцій.

Деталі

Масивні арочні двері ціна

 

      У столярному ремеслі

      використовують масив -

     Дубовий і вільховий масив,

     масив ясена і клена       

       Масивні арочні полотна

       фарбуємо в будь-які тони -

    Колір визначає тільки замовник         

      Тривалість роботи над замовленням -

    Від трьох днів до двох місяців            

      Величина масивних дверей -

    Виготовляємо будь-які арочні конструкції   

       У зборі масивні двері аркою

       складається наступних деталей -

    Дверна коробка, лиштва, вітраж, карнизи

    позолота, різьблення і полотно, фурнітура

       Дерев'яні арочні двері ціна  

    Ці масивні двері просто унікальні,

    телефонуйте, завжди торг доречний!

       Гарантійне зобов'язання

     Передбачені протягом 24 міс.

       Доставляємо масивні двері -

    За ринковими тарифами на транспортні

    послуги перевезення вантажів.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  

ПЕРЕД М.В. ГОГОЛЕМ

ДВЕРІ РОСІЇ І ЄВРОПИ ВІДЧИНЯЛИСЬ ГОСТИННО

   

  Найпершими із них були священні двері Миколаївської церкви поблизу Диканьки. Ця церква збереглась і до сьогодні, як діюча і пам’ятник архітектури ХVШ ст. (Полтавська обл.). За переказами, навіть пройшовши крізь церковні міжкімнатні двері дерев'яні, людина зцілюється і починає благодатний життєвий шлях. Так чи не так, але за два тижні до народження дитини.

  17-річна Гоголь-Яновська, що уже народила двоє дітей неживими, молилась у цій церкві, цілувала ікони і ручки дверей, просила допомоги у Бога. Народивши хлопчика – назвала Миколою. Саме його – Миколу Васильовича Гоголя – в праці «Выбранные места из переписки с друзьями» через сорок років російський письменник Белінський назве «ведущим в российской литературе». Саме від дверей Миколаївської церкви ще в материнському лоні почався його могутній життєвий шлях.

             Народився М. В. Гоголь 9 травня 1809 р. в с. Василівка (тепер Гоголево) Полтавської обл. Для отримання вищої освіти перед ним відчинив двері Ніжинський ліцей (тепер Педагогічний університет ім. М.В. Гоголя). Закінчивши його, 19-річний М.В. Гоголь поїхав до Петербургу. Спочатку тут перед ним не відчинились ні одні двері. Жити було ніде і дорого. Олександр Пушкін, що мав 20-кімнатну квартиру, спав у денні години, коли до нього завітав М. В. Гоголь, і ці арочні міжкімнатні двері перед ним не відчинились. Але пізніше відчинив і двері, і своє серце літератор Василь Жуковський. Він був обдарованим і багатим, адже був учителем дружини імператора Миколи І та дітей Олександра І. В. Жуковський  високо цінував обдарованість М.В. Гоголя, покладав на нього великі надії, прогнозував його високий зліт у російській літературі і дуже йому допомагав.

      До цього часу в Санкт-Петербурзі є квартира в одному з будинків (у ті часи №37 по вул. Малій Морській), в якій жив М.В. Гоголь. Все ХХ ст. ця вулиця називалась вулицею М. В. Гоголя, а біля Гоголівських дверей висіла меморіальна дошка, що свідчила про час  його перебування в Петербурзі. Тепер ця вулиця має іншу назву і, нажаль, знята меморіальна дошка. Але є, існують двері, що гостинно  відчинялися перед майбутнім генієм. В Петербурзі він дуже подружився з О. Пушкіним, був писарем у двох державних закладах. Один із них – Департамент державного господарства. Переосмислені факти з життя столиці знаходили відображення в його літературних творах. «Вечера  хуторе близ Диканьки» він написав у 22 роки. За комедію «Ревизор», написану в 27 років, імператор Микола І нагородив М. В. Гоголя грошовою премією і діамантовим перснем. Імператор був присутнім на її постановці в Олександрійському театрі. Але в інших театрах за  його ж наказом для показу «Ревизора» – масивні арочні двері були зачинені. Зберігається меморіальна дошка у Санкт-Петербурзькому університеті, де М. В. Гоголь рік був викладачем. Через шість років М.В. Гоголь відплив до Європи на пароплаві «Николай І», яким попередньо до Петербугру прибув Дантес. Звістка про смерть Пушкіна наздогнала М.В. Гоголя в Парижі. Здавалось, що життя і для нього зачинило всі двері. Від туги за О. Пушкіним М.В. Гоголь надіявся вилікуватися в Римі, куди прибув у 1838 р.

       Скупо відчинялись дерев'яні арочні двері Риму перед бідним письменником. Але щедрими залишались серця Василя Жуковського та російського імператора Миколи І. Імператор передав М.В. Гоголю 500 червонців та виплатив 60 000 рублів його боргів. В Римі М. В. Гоголь жив на вул. Systina, 25.Ця квартира є і тепер. Вона перебудована, замінені Гоголівські двері, але його рідною залишається стеля. Біля дверей розміщена присвячена йому меморіальна дошка. Щедро відчинялися перед М.В. Гоголем двері кафе «Греко», в якому він харчувався. Нині цьому кафе 250 років, місце М. В. Гоголя в ньому позначене портретом письменника.

     Через три роки М.В. Гоголь переїздить до Москви. Вона гостинно відчиняє йому двері, уже як народному письменнику Росії. Його поселив у себе М. Погодін.

       Пізніше він знову переїхав до Риму, де написав перший том твору «Мёртвые души». Це був період римського щастя. Опублікувати його в Москві йому допоміг Белінський. В 1842 р. М.В. Гоголю виповнилось 33 роки. Він – російський Гомер. Другий том роману «Мёртвые души» він пише протягом десяти років. «Не писать, а мораль читать» – так характеризував свою працю над ним. І, хоч гостинно відчиняли двері для М.В. Гоголя Версаль, Ніцца і знову Москва, де він проживав у графа Олександра Толстого, його здоров’я стало стрімко погіршуватися. Безуспішно завершився двохрічний роман в листах з Анною Велігрською. На початку 1852 р. М.В. Гоголь спалює другий том «Мёртвых душ». Його примусово лікують. Але життя назавжди зачинило двері перед видатним письменником.

          21.02.1852 р. він помер, не маючи повних 43 років. Хоронили М. В. Гоголя всією Москвою, шість верст домовину несли на руках в Данилівський монастир. Надгробний камінь замовив Аксаков. Пізніше за викривання пороків у літературі М.В. Гоголя перезахоронили на «Новодевичьем» кладовищі Москви. Надгробний камінь вдова Булгакова помістила на могилі Булгакова.

       Література: Птах - гоголь. Літературне розслідування телеканалу «Інтер».

 

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .