Купити дерев`яні двері в Києві

Ліжко двоспальне «Умка»

Інші зображення

Ліжко двоспальне "Умка"

Залишіть відгук про цей товар першими

10 000 грн

Короткий огляд

  Оригінальна фотографія виробу. Дерев'яні ліжка моделі "Умка" призначені для сну одного або декількох членів родини. Розмір варіюється від потреб замовника. Подібні двоспальні ліжка та інші столярні вироби під замовлення виготовляються на нашому виробництві з масиву тільки високої якості.

Деталі

 

                          Купити ліжко двоспальне  "Умка"


       Двоспальне ліжко ціна

       без ящиків для білизни  -

                      10000     гривень

        Вартість ящиків для білизни

        на меблевих колесах - 

                       1500      гривень 

        Двоспальне ліжко ціна

      з 2-ма висувними ящиками  -

                       11500      гривень

        Розмір спального місця -

       (можливо вносити зміни)

   120 * 190 см,   140 *190 см,

   160 * 190 см,    тощо...                 

  

       Пропонуємо матеріал на вибір -

 

    Вільха (масив)   -  10000      гривень

    ясен і клен (масив)  + 25%  до вартості

    дуб (масив)            + 50%  до вартості

      Меблі та міжкімнатні арочні двері

     тонуванням і нанесенням лаку -

 Натуральний колір дерева, горіх, вишня,

 горіх світлий, білий, венге, слонова кістка...

 

 

   

   

 

  Якщо ваша увага звернена на цю модель, ми б хотіли трохи детальніше описати характеристики нашого виробу. Це оригінальне односпальне ліжко було створене співробітниками нашого виробництва на прохання наших клієнтів. Цільове призначення її - це спільний сімейний відпочинок в обідній або вечірній час. Молодий татусь і матуся звернулися до нас з проханням укомплектувати дитяче ліжечко столиком для розташування на нім ноутбука, оскільки дитина дуже любить дивитися мультфільми. Річ у тому, що цілісність гаджета була в небезпеці, оскільки залишений без нагляду синок, перевертаючись, кілька разів скидав його на підлогу.  Розташування столика, його дизайн і розміри обмовлялися заздалегідь. Будь-які односпальні ліжка нашого виробництва можуть комплектуватися подібними столиками. Але на цьому вимога молодих батьків не обмежилися. Особливий акцент був поставлений на потребу виготовити для них особливо міцні меблі. Ці столярні вироби під замовлення повинні з легкістю витримувати на собі вагу всього сімейства, що складається з батьків і двох малюків. Поставлене завдання було успішно виконане і наш виріб ось вже декілька років служить вірою і правдою своїм хазяям, втім, як і усі інші ліжка двоспальні з дерева, що були виготовлені в нашій майстерні.

  На фото ви бачите якісні меблі для сну з масиву дуба. Так, це якісна кровать, що оброблена водним лаком для дитячих дерев'яних виробів кольору слонової кістки. Ящики для білизни на коліщатках продаються нами за окрему платню і виготовляються під різні ліжка односпальні або двоспальні в різних варіантах виконання. Будь-які додаткові опції, колір, матеріал і зовнішні розміри наших ліжок обмовляються із замовниками заздалегідь. 

  І тільки після внесення попередньої оплати наші клієнти отримають очікувану продукцію в обумовлені терміни. Нами передбачені гарантійні зобов'язання перед покупцями. Це дуже важливий аргумент для підтвердження якості товару. На нашому виробництві ви маєте можливість купити міжкімнатні арочні двері ціна в Україні відповідає якості. Всі меблі виключно зроблена відповідальними майстрами. Продаж виробів інших виробників - не провадиться!  Модель " Умка" популярна, може бути виконана, як полуторне або двоспальне ліжко. Рекомендуємо усім тільки дерев'яні меблі для спальних кімнат.    

                      З повагою, "іzdereva"


Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .